נרקיס חן - תכנון ועיצוב פנים

שלום. אני נרקיס חן . מעצבת פנים. נעים מאוד.


הייתי רוצה שגם אתם בסיום השיפוץ תכתבו לי:
"השקעת את הנשמה בפרויקט: נתת לנו מספיק הצעות מהן נוכל לבחור,  הלכת עם הראש שלנו אבל גם ידעת להוציא אותנו "מחוץ לקופסא"  ובשום שלב לא כפית עלינו דברים שלא רצינו....שרטטת, התייעצת, הסתובבת, התמקחת, צילמת, עשית את החישובים הכספיים כדי שלא נחרוג מהתקציב, שכנעת, ליווית, דיברת ובעיקר לאורך כל התהליך הראית המון אכפתיות גם לפרויקט וגם לנו"  אורלי, גבעתיים.
"אני מורידה בפניך את הכובע, על הסבלנות הכמעט אין סופית שלך, על כך ששרטטת את המטבח שלנו שוב ושוב, עד שקיבלת את האוקי שלנו, כי לא ידענו בדיוק מה אנחנו רוצים... העיצוב, הסידור, וההיגיון שעמד מאחורי עיצוב המטבח, מאפשרים לנו היום לארח בגאווה ובכיף, אין אחד שלא מחמיא על המטבח" רעות , נתניה.


מחפשת אתכם, שקניתם דירה חדשה או יד שניה ורוצים לשפץ ופשוט לא יודעים מאיפה להתחיל. כי הסיפור הוא המשפחה, דרך פינת הטלוויזיה, דרך חדר הילדים, דרך המטבח ההומה והריחני , הגינה הירוקה. כי כל משפחה והסיפור שלה ואין שני סיפורים דומים. לכל משפחה הרגלים שונים שגוזרים תכנון שונה. ואני פה בדיוק כדי לעשות סדר בפרויקט, להוביל אתכם יד ביד מהחלטה להחלטה ועד שבסוף גם אתם תשמעו בדיוק כמו הלקוחות שציטטתי בהתחלה (*מכתבי ההמלצה המלאים אצלי ויוצגו למי שירצה לראותם).

רוצים לשמוע חוות דעת על הדירה שלכם ומה הפוטנציאל הגלום בה?

 ללא עלות וללא התחייבות?

תתקשרו אלי ונפגש: 050-5760018 

נרקיס.