סמט אדריכלים ומעצבי פנים

אדריכלות, עיצוב פנים | סמט אדריכלים ומעצבי פניםמשרד אדריכלות העוסק בתחומים: אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב דירות מסוגים שונים- דירות פרטיות, עיצוב דירות קטנות, עיצוב דירות יוקרה, וילות, הום סטיילינג. כמו כן עוסק המשרד בעיצוב מסחרי, עיצוב חנויות, עיצוב משרדים. תחום פעילות נוסף של סמט אדריכלים הינו השבחת נכסים.
הנכם מוזמנים לבקר באתר: http://www.samet.co.il/heb/

הכירו את צוות המשרד, אדריכלים ומעצבי פנים

סמט אדריכלים הוקם ע"י עדי סמט בשנת 2002. עדי אדריכל שותף במשרד, אחראי שיווק מכירות, תכנון ועיצוב. בשנת 2006 הצטרפה למשרד תמר סמט, אדריכלית, שותפה במשרד. כמו כן מונה צוות המשרד אדריכלים ומעצבי פנים נוספים, מומחים בתחומם.


מדוע לבחור בסמט אדריכלים?

אין תחליף לניסיון ומומחיות רבת שנים, אותם מביאים צוות המשרד לכל פרויקט בו הם מטפלים. חשיבות עליונה לקשר הדוק עם הלקוח, במטרה להבין ולהכיר לעומק את צרכיו, על מנת לספק לו את התוצר המושלם עבורו. צוות המשרד עסק עד כה בכמות גדולה מאוד של פרוייקטים במגוון תחומים. באתר תוכלו לצפות במגוון הפרויקטים ולהתרשם בעצמכם מהאיכות הגבוהה של כל פרויקט. כמו כן תוכלו להתרשם מכתבות שפורסמו בתקשורת על משרד זה. 

אתגרים והצלחות

אחד האתגרים הגדולים אשר עומדים בפני אדריכלים ומעצבי פנים הוא שמירה על העקרונות והאמת המקצועית מחד, ומאידך השגת שביעות רצון הלקוח. אין ספק שמדובר בתהליך רב שלבי, משתף, אשר בסופו התוצאה אמורה להיות לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

דרכים ליצירת קשר

פניה באמצעות צור קשר באתר, פניה באמצעות הטלפון: 03-5473393, 054-4899142