פוליטאון

פוליטאון נוסדה בסוף 2005 מתוך האהבה שלנו לתחום ההמחשה התלת מימדית. היכולת להמחיש ללקוחותינו רעיונות ופרויקטים הנמצאים בשלבי התהוותם היא זו שמניעה אותנו. צוות פוליטאון מתמחה בהפקת הדמיות תלת מימדיות ממוחשבת ומתמקד בפעילויות בענפי העיצוב, התכנון והבנייה בכל קנה מידה.

אתם הוגים רעיונות ועובדים קשה בשביל לספק ללקוחותיכם את הטוב ביותר. עבודה קשה זו יכולה לרדת לטמיון ולו רק בגלל שהלקוח לא ממש הבין את הפרויקט, או גרוע מכך, חשב שהבין, אך הבין לא נכון. לא כל אחד ניחן ביכולת לקרוא שרטוטים טכניים וגם יזמים וותיקים, אדריכלים ומעצבי פנים זקוקים לעיתים להמחשה ריאליסטית על מנת למכור פרויקט ללקוח, משקיע, תורם או רשות ממשלתית.

החברה נשענת על הטכנולוגיות החדישות ביותר שקיימות בשוק כמו גם על בסיס ידע מסורתי נרחב בתחומי האדריכלות, הצילום והאומנות. החברה מאתרת ובוחנת תוכנות וטכנולוגיות חדשות מדי יום ובודקת את התאמתם בעבודת הסטודיו ואת הפוטנציאל הטמון בהן עבור לקוחותינו. בכלים אלו נמחיש כל סביבה תלת מימדית, החל ממתחמים ארכיטקטוניים רחבי היקף ועד לפרטי הפנים הקטנים ביותר תוך התייחסות דקדקנית לחומרים ותאורה. העוצמה של דימוי ויזואלי, והיכולת שלו להמחיש בשניות ספורות קונספט שלם, ידועה ואינה מוטלת בספק. זוהי הסיבה שבגינה אנו מעוניינים לראות ולבחון כל דבר במו עיננו.

ישנם אמני תלת מימד לרוב, ולכל אחד סגנון וסטנדרטים משלו. כמובן שגם לנו יש סגנון ייחודי וסטנדרטים שאנו מקפידים עליהם באדיקות. יותר מלקוחותינו או הקהל הרחב, אנו המבקר הקשוח ביותר של עבודותינו ומבטיחים שנעשה את המיטב על מנת להבטיח סיפוק מהתוצאה.

נשמח מאוד אם תבקרו באתר האינטרנט שלנו ותצרו עימנו קשר בנוגע לפרויקט הקרוב שלכם.