שביט הנדסה אזרחית

0542600066

שמי אבי שביט בעל חברת ניהול פרויקטים ,פיקוח וליווי הנדסי.

עוסק בענף הבניה והפיתוח משנת 1999 בעל ניסיון רב בתחום. עבדתי בחברות רבות בתפקיד של ניהול פרויקטים וניהול עבודות בניה הנדסית בעל רישיון קבלן רשום, מהנדס חילוץ ומיגון במילואים בפיקוד העורף. היכרותי עם ענף הבניין, ארוכה ומגוונות, החל בהחלטות דרך ניהול תכנון המבנים נמשך לתוך ממשק ביצוע ביצוע בפועל בעבודות הנדסיות והקמה עד למסירתו ליזם או למזמין.

ביצעתי וניהלתי בתפקיד מנהל פרויקטים מבנים מכל הסוגים בארץ ובחו"ל , מבני מגורים, משרדים, מסחר ובניה פרטית.

ניסיוני הרב בתפקיד מנהל פרוייקט, מאפשר התאמה מושלמת לצרכיך, תוך הקפדה על יסודות ההנדסה ועל איכות עבודות הביצוע, קיצור משך זמן התנהלות הפרויקט הכוללים גם ניהול תכנון, הוצאת היתר בניה ואישורי אכלוס.
מנהל פרויקט אינו קבלן ואינו מחליף את עבודת הקבלנים, מנהל פרויקט אינו מתכנן ולא מחליף את עבודת התכנון, אך ביכולתי ועקב ניסיוני הרב בתחום ההנדסה  וניהול פרויקטים לאגוד עבורך את המתכננים,הקבלנים ואנשי המקצוע בתחומים השונים וזאת על מנת להעמיד פרויקט הנדסי תוך מיצוי התנאים ליצירת חווית בניה

אני דואג לניהול פרויקטים צמוד בכל צורת העבודה באתר ועל כל העבודות ההנדסיות הנדרשות.

אל תהסס לפנות אלי ולקבל הדרכה, הן לגבי החלטות בעניין רכישת קרקע, הן באופן בו תרצה לבחור את הדרך הטובה ביותר לבנות את המבנה שלך. להוציא היתר בניה ולקבל עלות בנייה כדאית. מס' הטלפון הנייד שלי הוא 054-2600066 ואני זמין בכל עת לשרותך.