שרון דוד - תכנון ועיצוב פנים

שמי שרון דוד ובמשך שני העשורים האחרונים אני מעצבת פנים מנוסה של בתים ודירות, חדשות או משופצות, חברות וחנויות. למעשה אני מסייעת לאנשים להגשים את חלומותיהם בכך שיחד אנחנו יוצרים את האווירה המשפחתית או העסקית המביאה לידי ביטוי את הייחודיות שלהם.

אני בוגרת המכללה למנהל והסדנא לעיצוב ואדריכלות. הייתי יועצת עיצוב פנים במרכז הבנייה הישראלי ובמגזין בניין ודיור. כמו כן הייתי מעצבת המטבחים של רגבה ו- 4 נגרים (שם התמחיתי בפרטי נגרות). מה שמאפיין את הקו העיצובי שלי הוא תכנון מקורי ויצירתי שמשלב עיצוב עדכני וייחודי עם פרקטיות ונוחות. אני מקפידה על האיכות, על הפרטים הקטנים ועל ההתאמה לאישיות המיוחדת של כל לקוח.

במשרד שלי, אני ושותפי, מעניקים ללקוחותינו פתרון מלא Total Solution החל משלב התכנון והעיצוב דרך הניהול והביצוע וכלה בפיקוח. מרגע תחילת העבודה אנו מלווים את הלקוח ותופרים איתו יחד את בית חלומותיו. בית שמתאים לאופיו, רצונותיו, מידותיו וסגנונו.

לקוחותינו מרגישים שאנו שותף מלא שלהם לתהליך שעל אף היותו מרגש אינו תמיד פשוט וכרוך בקבלת החלטות, לחצים ומתחים. אנו עומדים לרשותם החל משלב החשיבה, התכנון, העיצוב, הבנייה ועד לאבזור הסופי. בעלי המקצוע השונים מרגישים שאיננו מוכנים לשום פשרות בכל הנוגע לאיכות, עמידה בלוח זמנים ותקציב. אנו עובדים עם לקוחותינו בצמוד וחוסכים להם זמן יקר ואנרגיה מיותרת.

השירותים העיקריים שלנו :
   - בניית פרוגרמה תכנונית עם הלקוח
   - הגדרת לוח זמנים ותקציב לפרויקט 
   - הכנת מגוון סקיצות עיצוביות כולל הדמיות
   - הכנת תוכניות עבודה מפורטות (כולל חשמל, אינסטלציה, גבס ועוד).
   - תכנון ריהוט, מיקום חפצים ואבזור
   - ליווי בבחירת חומרים גמר, ריהוט ואבזור
   - הוצאת כתבי כמויות ומפרטים
   - תכנון פרטי נגרות
   - ניהול העבודה בפועל תוך קשר עם קבלני הביצוע בשטח
   - פיקוח עליון לוודא התאמה מלאה של התוכנית העיצובית לנעשה בשטח

לעזור לך להגשים חלום זה אתגר בשבילנו וגם זכות גדולה. הצטרף גם אתה לעשרות לקוחות מרוצים ויחד נבנה גם לך את בית חלומותיך