נורית גפן

שלום ונעים להכיר. שמי נורית גפן ואני בעלת סטודיו לעיצוב פנים עם נסיון של כ - 20 שנים, זוכת פרס בתחרות הבינלאומית A'DESIGN AWORD&COMPETION 2018
עבודתי מתחלקת בין תכנון ועיצוב דירות יוקרה, פנטהאוזים ובתים פרטיים לבין תכנון ועיצוב משרדים וחללים מסחריים וניהול הפרויקטים מתחילתם להשלמתם עד לפרט האחרון.
דרך העבודה היחודית בסטודיו מעמידה במרכז את אורחות חייו, התנהלותו וצרכיו של כל לקוח, ומישמת אותם בתכנון ובעיצוב המותאמים אישית, באמצעות נסיוני ומיומנותי המקצועית.
עיצוב המשרדים נעשה בהתאם לחזון החברה, לקדום רווחת העובדים ליצירת חוויה יחודית להם וללקוחות החברה.
החוויה האישית של הלקוח היא העומדת במרכז התהליך, תוך חשיפתו לסקיצות ואפשרויות שונות , ובחירה משותפת לזו המתאימה מכל, תוך שילוב מגמות עכשוויות וקלאסיות.
אני בעלת תואר MBA מאוניברסיטת נוורטווסטרן , שיקאגו בארה"ב ואוניברסיטת תל אביב, ישראל. את הידע המקצועי אני ממשיכהלעדכן ולהרחיב באמצעות קורסים מקצועיים, השתתפות בתערוכות וכנסים ברחבי עולם, והרחבת הקשרים עם יצרנים וספקים יחודיים באירופה, אסיה וארה"ב.
בנוסף, אני כותבת למזגיני עיצוב שונים, וחולקת את חוויותי מבעד לעיני המקצועיות בבלוג " מקומות מעוצבים במיוחד" המתפרסם גם מידי חודש במגזין דיזיינר של עיתן הארץ.
אשמח לפהגש להיכרות אישית

פרויקטים אחרונים של נורית גפן