נגריית בני הרשקוביץ

נגריית בני הרשקוביץ מתמחה בביצוע עבודות נגרות לוילות, בנינים לשימור, בתי יוקרה ועסקים באזור רמת השרון, תל אביב והמרכז.עבודות הנגרות המבוצעות זה 4 עשורים עם הכלים הטכנולוגים המתקדמים בתחום, כוללות עבודה צמודה עם אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים, מפקחי בנייה ולקוחות פרטיים.


התמחויות הנגריה :

* ייצור דלתות כניסה ייחודיות בגדלים לא שגרתיים.


* דלתות פנים בכל מידה - מבודדות רעש, חום וקור, המיוצרות עפ"י דרישה או לפי דוגמה קיימת.


* ייצור תריסי עץ וחלונות עץ בהזמנה ובהתאמה לדרישות הלקוח. חלונות עץ לפתיחה, חלונות עץ להזזה, חלונות עץ דריי קיפ, חלונות הזזה – קיפ (גלילאו), חלונות מתהפכים  (דגם סקנדינבי).
מה מייחד תריסי עץ ? איזה סוגים של תריסים מעץ קיימים ? מאלו עצים מיוצרים התריסים ? למה חיונית דיוק ורמת גימור גבוהה בייצור ? רוחב כנפיים | ממה נגזר מחיר של תריס עץ | על תריס עץ משולב עם חלונות בלגים | צביעת תריס העץ | פירזול תריסי עץ | תריסי עץ למבנים לשימור | תריסי עץ בקשת | פרויקטים של תריסי עץ שיוצרו על ידי נגריית בני הרשקוביץ בבתים פרטיים וכן בבניינים לשימור.

* תריסי עץ עם שלבים נעים, שלבים קבועים, שלבים צרים או שלבים רחבים.  


* נגרות בתים לשימור - התמחות מיוחדת בנגרות לשימור עם דגש על שחזור מדויק של ייצור תריסי עץ וכן חלונות עץ עבור בתים לשימור מכל סוג ובכל מידה - על פי קטריונים מחמירים של נגרות לשימור.


* נגרות למסעדות - בין הפרויקטים שבצענו : נגרות בית קפה רביבה וסיליה רמת השרון ועבודות העץ במתחם הגלידה - מסעדת בראסרי תל אביב.


יתרונות :

עבודות נגרות בייצור לפי הזמנה.


בנגריה עובדים מנוסים המייצרים עבודות עץ לבניין עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר על מנת להביא לתוצאה של פריטים עץ מיוחדים, לא סטנדרטיים, באיכות הגבוהה ביותר.


יכולות ייצור לפרויקטים גדולים ווילות פרטיות. עמידה לא מתפשרת בלוחות זמנים.


ייעוץ מקצועי מהרעיון ועד להתקנה.

פתרונות נגרות בניין לאדריכלים ומעצבי פנים.

לפרטים פנו ללי הרשקוביץ 054-9137391 או במייל [email protected]


פרויקטים אחרונים של נגריית בני הרשקוביץ