ירון ברוך - yaron baruh

0542-158851
אודות
משרד האדריכלות ועיצוב הפנים "ירון ברוך" הוקם ומנוהל ע"י האדריכל ירון ברוך. המשרד מתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים ייחודי של פרויקטים בתחום הבנייה הפרטית הכולל: תכנון ועיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה, יחידות נופש, בתי עסק, משרדים ועוד.

שירותי המשרד
התכנון במשרד מתאפיין במתן פתרונות יצירתיים, פרקטיים וחדשנים בעלי אופי ייחודי על בסיס התאמה מלאה לצורכי הלקוח, לחומרי הבנייה ולמסגרת התקציב. תוצר התכנון הסופי הוא פרי השאיפות שלכם, בתכנון ונגיעות עיצוביות שלנו, בליווי מקצועי משלב התכנון הראשוני וכלה בסיום הבנייה, בשיתוף מלא עם הלקוח. שרותיי הדמיה ממוחשבים, כחלק בלתי נפרד מהתכנון, מלווים כל פרויקט בדייקנות, מאפשרים לכל לקוח לראות ולהבין את הפרויקט שאליו שואפים עוד בשלבי התכנון המתקדמים ובמהלכם.
איך מתחילים?
כל פרויקט חדש חייב להתחיל בפגישת הכירות על קפה (או מיץ למי שלא בעניין).
תמיד ישנה האפשרות לתיאום פגישות העבודה בבית הלקוח, בזמן שהכי נח ומתאים, יתרון שהופך את הליך התכנון לנוח, נעים ויעיל, וכמובן את התוצר הסופי למושלם. אחרי ששוברים את הקרח אפשר להתחיל בהיכרות מעמיקה עם חלומכם. לאחר הקשבה מלאה, קבלה ורישום רצונות ושאיפות, מתחילה מלאכת התכנון והעיצוב. בדרך להגשמת חלומכם ובהתאם לרצונותיכם, יוכנו עבורכם סקיצות תכנון שונות, בהתאם לקונספט המבוקש, ולמסגרת התקציב, מלוות בהדמיה ממוחשבת עד לשביעות רצונכם המלאה ואישורכם.
ההזדמנות לתכנן ולעצב את חלומכם היא לנו לעונג, מלצייר ולשרטט משהו בסקיצה ידנית או במחשב ולראות אותו הופך למציאות, מדהימה אותנו כל פעם מחדש, והסיפוק של לקוחות מרוצים הופך את החוויה לתענוג גדול.