פסים-נגרייה לריהוט גן

חברת פסים הוקמה בשנת 2006 על ידי אדיר צדף מתוך אידיאולוגיה

של בניית ריהוט גן איכותי ובר השגה. החברה ממוקמת במושב עין שריד בלב השרון, כל הליך ייצור רהיטי הגן מתבצע בעבודת יד איכותית וקפדנית, כל ספסל, נדנדה לגינה מעץ מלא, פינת זולה ושולחן נבנים במטרה לשרת את לקוחותינו ולהעניק להם מוצר איכותי ומפנק. במקום ניתן למצוא את אולם התצוגה שלנו וכן לקבל ייעוץ אישי.
חברת פסים עוסקת בייצור רהיטי עץ מיוחדים המתאימים בעיקר לשימוש כפינות זולה. אצלנו תוכלו לבחור כל רהיט ולעצב אותו בהתאמה לצורך ולשימוש שלכם.
פינות זולה הפכו בשנים האחרונות לריהוט המבוקש ביותר לגינות פרטיות, למסעדות ולגני אירועים. שילוב של איכות ונוחות העמיד אותן בראש טבלת המכירות של ריהוט הגן. פינות הישיבה כוללות ספסל זולה זוגי, ספסל זולה יחיד, שולחן זולה, שולחן זולה קפה, נדנדה מעץ ערסלים ועוד מגוון מוצרים.
המראה הצעיר והרענן שלהן, והאפשרות לחדש אותן מעת לעת בעלות מזערית , יצרו מוצר מוביל, נוח יעיל ושימושי. שיכול להתאים לגינה, לבריכה ואפילו למרפסת.
בעזרת רהיטי העץ נוכל ליצור עבורכם פינות זולה מכל הסוגים שיאפשרו לכם להתרווח על שפת הבריכה, בפינות הישיבה בסלון, בגן ובכל מקום שתמצאו לנכון לעצב כפיסת גן העדן הפסטורלית בביתכם.
כשאתם רוכשים ריהוט גן, מרחפת באוויר השפעת מזג האוויר, ואתם מתחבטים בשאלה מאיזה חומר לקנות את ריהוט הגן שלכם?
מנכ"ל החברה, אדיר צדף, ערך במשך מספר שנים ניסויים רבים, שהביאו לבחירה קפדנית של החומרים הטובים ביותר, הצלחנו לייצר פינות זולה עמידות, בעלות אורך חיים שמאפשרות לכם ליהנות מאיכות ללא תחרות.
השימוש בעץ האורן הפיני אשר עמיד בכל תנאי מזג האוויר, המזרנים המצוינים שעטופים בבדים חסיני מים, יחזיקו את ריהוט הגן שלכם לאורך שנים, ובעזרת העצות המקצועיות שלנו לשימור, תוכלו להימנע מהוצאות מיותרות .
התאמה אישית –
מאחר והמוטו שלנו בייצור פינות הזולה, הוא שהלקוח הוא שותף פעיל בעיצוב ובבחירת הריהוט, אנו מאפשרים לכם לבחור את צבע העץ, צבע הריפוד, הרכב הספסלים של פינת הזולה וכן אפשרות של בחירת תוספות נוי לפינה, כגון :אדניות בהתאמה אישית, נדנדות, ערסלים, פופים, שולחנות קפה וכל ריהוט עץ אשר ישלים לכם את פינת הישיבה החלומית שבראשכם.
אנו בפסים דאגנו לעצב עבורכם את הפינה המושלמת בעלות מינימאלית. אנו מתחייבים למחיר הטוב ביותר בשוק ביחס לתמורה שתקבלו. כי על איכות לא מתפשרים!


אתם מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק שלנו בכתובת:

https://www.facebook.com/passim.garden.furniture


אתם מוזמנים להצטרף למעגל החברים שלנו בגוגל + :

https://plus.google.com/u/0/b/100511080706836204997/+PassimCoIl/posts


פסים-נגרייה לריהוט גן - מוצרים ושירותים

הבלוג של פסים-נגרייה לריהוט גן