אנה צייריף

שלום שמי אנה

אני אדריכלית ומעצבת פנים מראשון לציון.
בתור ילדה קטנה אהבתי מאוד לצייר. פתרתי בעיות במתמטיקה בשביל הכיף, חלמתי על ארצות רחוקות וגם אהבתי מאוד לצפות בעולם מסביבי ולתאר לעצמי איך אוכל להפוך אותו לעוד יותר יפה ומרשים.
עכשיו, כהנדסאית - אדריכלית ומעצבת פנים אני יודעת לא רק לראות אלא גם להרגיש את העולם מסביב. כיום אני גרה בישראל ומגשימה את חלומותיי.

ליצירת קשר ותאום פגישת היכרותשליחה

האמת היא – אני אחת מהאנשים האחדים שמאד אוהבים את מה שהם עושים. תכנון ועיצוב דירות, בתים ומשרדים בשבילי זה הרבה יותר מעבודה שממנה אני נהנית.  זאת אפשרות להיפגש עם אנשים נפלאים וליצור עבורם מרחב נוח ומלא הרמוניה. לקוחותיי נותנים בי אמון בשאיפות ובתוכניות שלהם, מעניקים לי השראה לפתרונות מקוריים ופרויקטים ייחודים.

בעבודתי אני מצליחה לשלב טעם אמנותי, דמיון חופשי, רעיונות חדשים וחוש סגנון עם עבודה לפי התוכנית, פתרון בעיות יעיל ויכולת להגשים את משאלות הלקוח.אשמח לעזור לך להגשים את החלום על ידי תכנון בית יפה או משרד חדש אשר ישקף את הייחודיות שלך, את האופי שלך ואת דרך חייך. ואם כבר חשבת פעם לשנות את המרחב שלך, זה אומר שהגיע הזמן לפנות לאיש מקצוע. בתכנון ועיצוב אני מעריכה קודם כל את הטבעיות והמעשיות. אני בטוחה שהדבר החשוב ביותר זהו התכנון הנכון ורק לאחר מכן יש לעסוק ביופי ובדקור. אעשה את התהליך עד כמה שניתן פשוט ונוח בשבילך תוך כדי חיסכון בזמנך, במאמציך ובתקציבך. ביחד ניצור את הבית האידיאלי בשבילך – בית שבכל יום יעניק לך את תחושת האושר, החמימות, היצירתיות, ההרמוניה, השלווה והבטחון.האם יש משהו חשוב מזה?