סיגל כץ ברקן תמ"א 38 אדריכלות

אדריכלות ותמ"א 38 - סיגל כץ ברקן


המשרד עוסק בשנים האחרונות בפרויקטים של תמ"א 38, משרדנו מתמחה בתחום תמ"א 38, ובטיפול המשרד כרגע פרויקטים שונים במרכז הארץ אשר המתקדם ביניהם אוכלוס בדיירים והסתים, הפרויקטים נעשים בשיתוף פעולה מלאה עם חברות יזמיות נבחרות.

המשרד מבצע עבור חברות אילו את תכנון תמ"א 38 משלבי היתכנות הפרויקט עד שלבי היתרי בנייה, תוכניות עבודה, עבודה מול יועצים חיצוניים, וליווי הפרויקט בהתקדמות הבנייה, פיקוח עליון ואכלוס.

חברתנו עובדות מול משרדי קונסטרוקציה מהראשים בתחום הידע של תמ"א 38 כגון חברת "נחמני קלע מהנדסים" ועוד בשיתוף פעולה מלא.

ניתן להתרשם באתר הבית : www.bsigal.co.il

במשרד סיגל כץ ברקן מאמינים באדריכלות הנובעת מהצרכים הפיזיים הרוחניים והתרבותיים של האדם והמתחשבת ומשתלבת בסביבה תוך שימת דגש על תכנון ועיצוב מקוריים ויצירתיים. בעבור אנשי המשרד, כל עיצוב וכל תכנון בקנה מידה גדול או קטן הוא פרויקט שלם, תכנון בניין או דירה הינו מסע מרתק ומשותף שבעזרת הנחייה וליווי יכול להיות גם מהנה, הדגש בתכנון כל פרויקט ופרויקט הינו על פונקציונאליות ועיצוב בהתאמה לאווירה ולאופי של הלקוח והאזור רבו נמצא הבניין.

יחודו של המשרד הוא בהקשבה מלאה לרצונותיו ולצרכיו של הלקוח, יעוץ הכוונה והדרכת הלקוח עד להשגת הפתרון המתאים ביותר לצרכיו ורצונותיו, תוך ליווי כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו ומתן כל תשומת הלב לפרטים גדולים כקטנים.