עוז מינסוב-עיצוב פנים ואדריכל

משרד "מינסוב - אדריכלות ועיצוב פנים" מתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים לבתים פרטיים ודירות. לעוז ניסיון  של למעלה מעשר שנים בתכנון בתים פרטיים ועיצוב דירות בארץ ובחו"ל , כולם בעלי נגיעות של מקצוענות, יצירתיות ותכנון קפדני של פתרונות אדריכליים. צרו קשר ויחד נעצב את סביבת המגורים המתאימה לכם באופן אישי.

את משרד "מינסוב - אדריכלות ועיצוב פנים" הקמתי מתוך אמונה שיש ביכולתי להגשים ללקוחותי את חלומם, ולבנות עבורם את הבית לו הם מייחלים ומצפים.

הבית שלכם המוניטין שלי

תחומי ההתמחות במשרד מתמקדים בתכנון אדריכלי וב עיצוב פנים בצפון - לבתים פרטיים ודירות בארץ ובחו"ל. בכל פרויקט אני מעניק ללקוחותי ייעוץ וליווי מקצועי, החל משלב התכנון, דרך קבלת ההחלטות ועד מסירת המפתח.

גם לאחר עשור בו אני פועל בתחום, אני ממשיך לשלב בעבודתי יצירתיות ותכנון מוקפד, לצד מתן פתרונות אדריכלים לשביעות רצון הלקוח. היכולת לאפיין בדיוק את צרכי הלקוח ולהכיר ביכולתו הכלכליים, הם המאפשרים לי לנצל את כלל המשאבים ולרצות את לקוחותי.

באמצעות יכולות יצירתיות וכישרון בתכנון ועיצוב פנים, אני מצליח להפוך כל חלל לאסתטי, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, במטרה להפוך את החלל לפונקציונאלי ולהתאימו לאורך החיים של הלקוח.

ההבנה כי ביתכם הוא מבצרכם, היא שגורמת לי לעבוד במלוא המרץ וליצור עבורכם את הפינה לה אתם זקוקים, תוך התאמה מלאה לאורך החיים אותם אתם מנהלים ולתקציב המוגדר לביצוע הפרויקט.

פרויקטים אחרונים של עוז מינסוב-עיצוב פנים ואדריכל