כרמית גורש עיצוב פנים

כרמית גורש בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים עם ותק של 10 שנות ניסיון, עוסקת בתחומי תכנון פנים, עיצוב פנים והום סטיילינג לבתי מגורים, דירות ועסקים. 
עיצוב פנים הוא בראש ובראשונה עיצוב סביבת האדם והתאמת חללים פנימיים לפונקציות המתבצעות בחלל נתון. תפקידי כמעצבת פנים הוא התאמת החלל הפנימי לצרכי הלקוח כך שישיג באופן מקסימאלי את מטרותיו. החזון העיצובי שלי כולל בתוכו עיצוב טוטאלי המאופיין בקו צעיר, נקי ורענן המושתת על ניצול מקסימאלי של איכויות המרחב, הקפדה בלתי מתפשרת על פונקציונליות ופרקטיות מבלי להוריד מתחושת היוקרתיות, תוך שילוב נכון בין החומרים והמרכיבים העיצוביים, ומתן תשומת לב לפרטים בהתאמה אישית, דבר המוביל לתוצאה הרצויה.
הניסיון הרב שנצבר במשך השנים, הכרת צורכי הלקוחות, הכרת השוק  בארץ ובעולם, מאפשר לי לספק ללקוחותיי את הקווים העכשוויים והמעודכנים ביותר הקיימים כיום תוך התאמה לדרישות הלקוח ושביעות רצונו. במשך השנים בוצעו פרויקטים רבים ומגוונים הכוללים עיצוב דירות , בתים קיימים בהם נדרש שיפוץ כללי או חלקי, דירות או בתים חדשים מקבלן בהם נדרש שינויי בתכנון חלל הפנים והתאמתו לצורכי הלקוח כולל ליווי עד מסירת מפתח. 
כמעצבת אני נדרשת  להבין את הסביבה על כל מרכביה, לכן אני שותפה מלאה בכל שלבי תהליך העיצוב, החל באיסוף המידע והבנת צורכי הלקוח, הבנת החלל וייעודו, גיבוש הקונספט העיצובי והכנת סקיצות רעיוניות לתכנון פנים החלל, הכנת תכניות עבודה וכתבי כמויות לביצוע, בחירת בעלי מקצוע, בחירת חומרים,  פיקוח עליון על הביצוע בכל השלבים, וכלה בשרותי סטיילינג, בחירת פריטים משלימים הכוללים ליווי בבחירת רהיטים, תאורה, שטיחים, תמונות וכו'.
במהלך הפרויקט, מראשיתו ועד סופו אני שומרת על קשר הדוק ומלווה את הלקוח בכל שלבי הביצוע. ניתן דגש רב על דיוק, עמידה בלוח זמנים, התאמה לתקציב ואיכות הביצוע בשטח, הכל על מנת להגיע לתוצאה המיוחלת וביצוע מוצלח של התכנון.