עזרא סוככים

0723319214

כל סוגי הסוככים והפרגולות במקום אחד!

פתרונות הסיכוך וההצלה המוצעים על ידינו כוללים בתוכם את כל סוגי הסוככים האפשריים לסביבת המגורים ובית העסק, החל מסוככי חלון וסוככי זרועות, דרך מסכי גלילה ומרקיזות ועד לסגירות חורף ופרגולות המיוצרות מחומרי גלם שונים, לרבות, פרגולות עץ ופרגולות אלומיניום. חשוב לנו שתדעו: לרשותנו, היצע מרשים של פתרונות סיכוך לצרכי התקנת סוככים מתקפלים, סוככים קבועים, סוככים ידניים וסוככים חשמליים מכל הסוגים.

סוככי איכות עם אחריות

כל פתרונות הסיכוך וההצלה שלנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים בעלי עמידות גבוהה לתנאי הסביבה ומזג האוויר, כאשר פתרונות השירות המוצעים על ידינו כוללים:

היכרות מקדימה עם צרכי הלקוח והתאמת סוג הסוכך ו/או פתרון ההצללה האופטימאלי ביותר עבורו תכנון מקדים של הסוכך / פתרון ההצללה – כולל ביקור בשטח ונטילת מידות לצרכי ייצור ליווי אישי של תהליכי הייצור תוך שימת דגש על איכות חומרי הגלם ועמידה בתקני הבטיחות הנדרשים עבודות תשתית מקדימות בבית הלקוח/בית העסק שירותי התקנה מקצועית של כל סוגי הסוככים/פתרונות ההצלה

בנוסף, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בנוגע לתכנון פרגולות וסוככים וזאת לצד שירותי תיקון ושיפוץ של כל סוגי הסוככים והפרגולות.

חשוב לנו שתדעו: כל עבודות התכנון, הייצור וההקמה שלנו מגיעות עם אחריות יצרן ומשווק, דבר המבטיח לכם שקט נפשי בכל הנוגע לאיכות ולבטיחות של מוצרינו.

למידע נוסף על -סוככים קבועים ומתקפלים לבתים ועסקים איכותיים ועמידים לשנים רבות!

בקרו באתר - https://www.ezra-awnings.co.il/

עזרא סוככים - מוצרים ושירותים