עורך דין ליקויי בניה

0
עורך דין תביעת ליקויי בניה. עורך דין יעקב גנים בעל ניסיון וותק של כ- 9 שנים בתחום ליקויי בנייה, ייעוץ משפטי בהתמודדות רוכשי הדירות בארץ למול יזמים, קבלנים, רוכשי דירות יד שנייה, קבלני שיפוץ, ניהול מו"מ, הסכמים, ייצוג והופעות בתביעות משפטיות בבית המשפט ובהליכי בוררות.

לאור הניסיון הרב שנצבר ומתוך הכרת מצוקתם של רוכשי הדירות הסובלים מליקויי בנייה בביתם פותחה על ידי עורך דין גנים דרך מומלצת להתמודדות משפטית ומעשית נכונה שעיקרה צמצום עגמת הנפש, הטרחה, הטרדה והסחבת לאורך שנים הכרוכים לעיתים בהתמודדות רוכש הדירה למול הקבלן ואנשי המקצוע.

לכל כלל יוצא מהכלל, וכל מקרה ייבחן לגופו ובהתאם לנסיבותיו המיוחדות.
כדאי להיוועץ עם עורך דין גנים בפגישה במשרדו (ייעוץ ראשוני יינתן ללא תשלום).
רוכשי דירה חדשה מקבלן או רוכשי דירת יד שנייה או כל נכס בנייה אחר, וכן לאחר שיפוץ משמעותי של דירתכם - כל אלה מומלץ כדרך קבע כי יצטיידו בחוות דעת של מהנדס ו/או שמאי על מנת שתעמוד בפניכם תמונה מקצועית מלאה על מצבו ההנדסי והשמאי של הנכס.

רצוי ונכון לערוך בדיקה זו גם אם הנכם מרוצים ויזואלית ממצב הנכס, שכן אין לעולם להיות בטוחים בכך ומוטב שהמומחים בתחום יעידו על מצב הנכס כדי למנוע אי הבנות, טעויות והפתעות בעתיד, וכדי שתהיו משוכנעים בגיבוי עין מקצועית על טיב הנכס אותו רכשתם ממיטב כספיכם.