אינטרפז טכנולוגיות מתקני חניה

חברת "אינטרפז טכנולוגיות בע"מ" קיימת בשוק זה קרוב ל-2 עשורים.כיום חברת אינטרפז היא שחקנית המפתח בשוק מתקני החניה הסטנדרטים ובשוק מתקני החניה האוטומטיות.לחברה מגוון רחב של פתרונות חניה שיכולים לסייע לכל סוגי בניה, החל מהבניה הפרטית, מסחרית, מגורים ורוויה.
חברת אינטרפז מייצגת בארץ את חטיבת מתקני החניה של קונצרן Nussbaum (נוסבאום) הגרמניה ובעלת זיכיון בלעדי ל-שיווק, מכירה, יבוא, הרכבה ואחזקה של מתקני חניה ומערכות חניה אוטומטיות וייחודיות של הקבוצה.


לחברת אינטרפז תעניק לכם תמיכה הנדסית וטכנית מלאה לשילוב אופטימלי של פתרונות חניה בפרויקט שלכם, הכל משלב התכנון הראשוני, קבלת אישורים, וכלה בשלב ההתקנה והשירות.


לחברה מספר מוצרי מפתח ייחודים שפותחו במיוחד לדרישת והתקנים שהעריות דורשות ולרמת שרות 1:
סדרת מתקני ה-Quadro תקני חניה ה”נחבאים” מתחת לאדמה בצורה מלאה, המתאימים להתקנה מקורה ואף חיצונית. ניתנים להתאמה מלאה לסביבה ע”י חיפוי בעזרת דשא (מלאכותי או חי) או בעזרת ריצפה משתלבת. מתאימים בצורה מיוחדת לרמת שרות 1 ולשילוב בפרויקטים של תמ"א 38.


מתקן N-4800 מהפכה אמיתית בעולם החניה! מתקן בו עמודי המתקנים הוסטו אחורה לקונסולה אחורית. הותאם בצורה מיוחדת לעמידה "ברמת שרות 1". חלק מהתכנון, העברנו את עמודי המתקן המרכזיים לאחורי המתקן. פתרון אשר יצר בעצם מתקן חניה קונבנציונאלי. פלטת החניה נראות כאילו והן תלויות באויר, כך שללא עמודים בצדדים נוצר שטח תמרון רחב במיוחד. ובכך השגנו את הרעיון ששטחי הברוטו = לנטו.


מתקן חניה אוטומטי מדור 5+ מתקני חניה האוטומטיים מאפשרים חניה קלה ונוחה. המתקנים מאפשרים חסכון משמעותי במקום, בעלויות בניה ובעלויות התכנון. מתקנים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק:* פנלים דיגיטליים לזיהוי ובקרה.* הפעלת המערכת ע"י שלט רחוק דרך הרכב או הטלפון.* אופציה לפנל נוסף בחדר המדרגות של הבניין.* מערכת שליטה ובקרה מרוחקת באמצעות מודם.* חיבור למרכז השליטה והבקרה בישראל וברגמניה.* תמיכה מידית 24/7.ניתוח סטטיסטי של נתוני השימוש לקיצור זמני ההמתנה.* אחריות מורחבת.מהירות תנועת המעלית 0.8 מטר לשנייה (מקסימאלית), מול מהירות סטנדרטית של עד 0.3 מטר לשניה.* הוצאת רכב מהמערכת במהירות של בין 30-90 שניות (ע"פ גודל המערכת).