נעם אדריכלות ועיצוב נוף

שמי נעם פיק, ומזה כ 12 שנים אני מתכנן ומעצב גינות ומטביע את חותמי בגינות, במרפסות רחבות-ידיים, על גגות בתים,בין בניינים ועוד.

בשנה שעברה זכיתי במקום הראשון בתחרות עיצוב גינות במסגרת תערוכת "גינון ופרחים".

הפרס  היווה עוד נקודת שיא בצמיחה האישית, העיצובית והעסקית שלי, ובהכרה הציבורית של הערך שאני נותן ללקוחותיי, ע"י אדריכלי נוף ואדריכלים מהמובילים בארץ.

כמעצב נוף, אני נדרש בכל פעם מחדש למצות את המקוריות, היצירתיות והיכולות העיצוביות שלי, לצד הבנת הרצונות והצרכים המיוחדים של כל משפחה ומשפחה מהגינה שלה.

בתהליך יצירתי זה של תכנון הגינה אני בוחר בצמחייה המשתלבת באופן ייחודי לאופי הפרוייקט והנוף ובמגוון של חומרים וטבע, אשר יוצרים הרמוניה של צמחייה, עץ (דקים וריהוט מקורי מעשה יד) ומים (מסלעות, מזרקות בריכות נוי ומפלים).

אני מאמין כי מחויבותי לעשייה דורשת דיוק, מקצועיות, אנושיות ושירות אישי ללא פשרות, וזאת מבלי לוותר על חשיבה סביבתית, חסכון במים ובנייה ירוקה.

הכלל המנחה אותי, הוא כי גינה היא הביטוי החי והמשתנה של הבית ובני הבית, וההשקעה בה- תהיה תמיד מניבה ומיטיבה.

אני נוהג לומר כי הגינה היא השמלה של הבית.  ולעיתים אין זה משנה כמה יפה הבית באם השמלה – הגינה, אינה תואמת.

אני נותן שירותי:

תכנון הקמה ועיצוב גינות. אדריכלות נוף. הגדרת קונספט עיצובי, הגדרת חללים, תכנון ובניית תוכנית אב. תכנון כולל של הגינה. תכנון והתקנת מערכות השקיה חסכוניות במים. שרטוט ממוחשב והדמיות תלת מימד. עבודות עץ: דקים, פרגולות, בתי עץ לילדים, מיכלים ואדניות לגינות גג, ספסלים וריהוט גן ייחודי. בריכות נוי ומפלים. תאורת גינה במתח נמוך ו-LED