עופר מור שמאות מקרקעין

03-6544430
 

משרד עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ נוסד בשנת 2011 על ידי עופר מור, כלכלן ושמאי מקרקעין מוסמך משנת 1999.
המשרד מתמחה בשוק הנדל"ן והמקרקעין בישראל ומביא עמו נסיון של כ- 20 שנה במתן סל שירותי שמאות הכוללים שמאות מקרקעין, דוחות אפס, פיקוח על ליווי פיננסי ויעוץ כלכלי.
המשרד מאושר על ידי הבנקים המובילים בישראל, קרנות מימון וחברות ביטוח לצורך פיקוח על הליווי הפיננסי הניתן על ידי גופים אלו ליזמים, קבלנים, חברות נדל"ן וקבוצות רכישה.
על לקוחות המשרד נמנים חברות בנייה ונדל"ן, חברות עסקיות המחזיקות נדל"ן מניב, בנקים, חברות ביטוח, קרנות אשראי, אנשי עסקים, יזמים, קבלנים, ועדות מקומיות לתכנון ובנייה, בתי משפט שונים.

הצוות המקצועי המסור והמיומן במשרד אשר כולל שמאים, מהנדסים וכלכלנים, ערוך להעניק מענה יעיל, מהיר ומדויק.
אנו נותנים מענה לצרכים המרכזיים וערוצי הפעילות הנדרשים בשוק נדל"ן דינאמי ומורכב הכוללים :

בדיקת כדאיות של הקמת פרויקטים יזמיים הערכת שווי לצורך קבלת אשראי בנקאי הערכת שווי לפני קניה ומכירה של נכסי מקרקעין ליווי ופיקוח ופיננסי בליווי פרויקטים

וחוות דעת לכל פעילות עסקית המצריכה ניתוח נתונים לפני קבלת החלטות.
תהליך העבודה במשרדנו כולל שיטות עבודה מובנות המתבססות על הידע והניסיון הרב שצברנו, ותכליתן להעניק בקרה ושקט נפשי ללקוחותינו.

מתוך הבנת צרכי לקוחותינו חשוב לנו לתת פתרון מקצועי ומותאם לדרישותיהם.
אנו רואים חשיבות בהכנת דוחות איכותיים, מקצועיים ובהירים ומבינים את חשיבות הדיוק המירבי בפרטים ועמידה בלוחות הזמנים.

אנו גאים במוניטין שלנו בקרב הבנקים, היזמים וחברות הנדל"ן ושוקדים על טיפוח יחסים ארוכי טווח עמם, מתוך כבוד והערכה הדדיים.
אתם מוזמנים להצטרף אלינו ולקבל שרות של משרד בוטיק, עם כל הניסיון, המומחיות והידע שנצברו אצלנו במהלך השנים, בביצוע פרויקטים מגוונים אותם נשמח להעמיד לרשותכם.