ארכיקאד ישראל

077-9555150

ארכיקאד ישראל עוסקת בשיווק והתאמת ארכיקאד לשוק הישראלי, תוך מתן דגש על שרות מקצועי ואישי מתוך הכרות עמוקה של ענף התכנון האדריכלי. הגישה העסקית המובילה את שיווק התוכנות היא הבנה אמיתית של ההתמודדות הכלכלית האינטנסיבית המלווה משרדי תכנון ומתוך כך הצגת פתרונות לחסכון משמעותי בזמן עבודה, פרזנטציות בייצור עצמי, מדיניות שדרוגים לא כוחנית המאפשרת לכל לקוח לעדכן כל גרסה שברשותו ללא תנאים מוקדמים.

 

ארכיקאד היא התוכנה המתקדמת בעולם בתחום ה - BIM

(Building Information Modeling) 
ומובילה תפיסה חדשנית שבעזרתה כל אדריכל / מעצב מפיק ללא מאמץ מיוחד, מודל תלת מימדי מדויק המתעדכן באופן רציף בתהליך התכנון בכל מישוריו.
צוותי הפיתוח של ארכיקאד נוקטים בגישה שעומדת כ-30 שנים במבחן העבודה האמיתית במשרדי תכנון - כלי עצמתי אך למרות זאת ידידותי למשתמש. התוצאה היא תוכנה קלה ללמידה והבנה ומצד שני בעלת יכולת ביצועים המבטלת את הצורך בתוכנות השלמה למיניהן כגון תוכנות להפקת הדמיות ואנימציה.

ארכיקאד מספקת תכנון בדו-מימד, תלת מימד, חתכים וחזיתות אוטומטיים, כתבי כמויות, הדמיות, סרטי אנימציה וכוללת ספריית פרטים עשירה. מופצת ב80 מדינות ברחבי הגלובוס ובכללן ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, רוסיה וכלל אירופה. בישראל קהיליית המשתמשים בארכיקאד הולכת וגדלה משנה לשנה בעיקר בקרב אדריכלים צעירים, המחפשים אחר 'הדבר הבא' שיחליף את תוכנות השרטוט המסורתיות הנהוגות בשוק.

 

אין ספק שבעתיד הקרוב, שפת התכנון המסורתית המבוססת על שרטוט דו-מימדי, תיעלם ותוחלף בתכנון על בסיס מודל תלת-מימדי. לשם כך נדרשים מספר תנאים טכנולוגיים הקיימים כבר היום ומאפשרים מיצוי הפוטנציאל הקיים בתוכנות ה-BIM ובארכיקאד בפרט, ולא רק בתכנון אדריכלי, אלא גם בהנדסה, תשתיות וכו'.