מרפדיית סרוויס

054-4810793
מרפדיית סרוויס מתמחה בייצור רהיטים לפי הזמנה מאנשים פרטיים ומעצבים. אנו משחזרים, מרפדים ומחדשים את כל סוגי הרהיטים, עבודות עור, קפיטונאז', ענתיקה, ראשי מיטות, מיטות מרופדות, מערכות ישיבה, ספות, כורסאות, כיסאות, מיטות נוער ועוד. אנו מאמינים בעבודה מקצועית ונתינת אחריות ,כל זה בליווי יחס אישי וחם.

אצלנו ב"מרפדיית סרוויס" תוכלו לחדש את כל מערכות הישיבה שלכם, הכורסאות והמיטות בריפוד עור איכותי ויוקרתי, אשר יחזיק עבורכם מעמד לאורך שנים. המראה המעוצב אשר נעניק לריהוט הסלון שלכם יותאם לכל דגם שתרצו, כך שתקבלו מוצרים איכותיים וטובים וזאת אודות לעבודת העיבוד והגימור של העור אצלנו, אשר מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על איכות ושירותיות ללא פשרות .

כיום קיים מגוון רב יותר משהיה בעבר בכל הקשור לצבעים וחומרי גלם של ריהוט סלון. כורסאות, מערכות ישיבה, ספות, שזלונגים, מיטות, ומיטות נוערהינם בעלי צבעים עזים יותר ממה שהיו קודם לכן לפני שנים. כמו-כן, תוך כדי התאמה של העור לכל סוגי הדגמים הרבים והמגוונים שתרצו. ריפוד עור יעניק מראה חדיש ומעוצב לריהוט הסלון שלכם וכמו-כן, יכול להישמר ולהיראות טוב עוד שנים בעזרת תחזוקה מתאימה,ניקוי שוטף שבועי וכן טיפול יסודי תקופתי אצל בעל מקצוע, שהינו בעל ציוד, חומרים וידע מקצועי מתאים. ניקוי של לכלוך מוצק כמו חול או אבק, שערות או שאריות אוכל רצוי שייעשה באמצעות שואב אבק על בסיס שבועי. לגבי כתמים נקודתיים או נוזליים רצוי להיעזר במגבת לחה עם מים פושרים, או באמצעות נוזל כלים ומים, אך יש לנסות זאת קודם לכן במקום נסתר מאחורי הספה. במידה והכתם לא יירד כדאי להתייעץ עם חברת ניקוי ספות. אין להשתמש בחומרי ניקוי כימיקליים, מאחר ועור הוא חומר עדין שעלול להיפגע מכך.