קורס פוטושופ

מהו קורס פוטושופ?
פוטושופ היא התוכנה הנפוצה לעיצוב תמונות. התוכנה תאפשר לך עיצוב תמונות בצורה הנוחה ביותר הקיימת כיום בשוק ובאיכות הגבוהה ביותר. מליוני מעצבים, ציירים וצלמים משתמשים בתוכנה בשימוש יום יומי. כאשר תיגש אל התוכנה תראה כי על מנת להבין אותה לעומק ולשפר את הביצועים למקסימום, יש צורך ללמוד קורס פוטושופ. הקורס מועבר על ידי מרצים מתעשיית העיצוב ולאחריו התוכנה תהיה נגישה וידידותית למשתמש.

קורס פוטושופ מעניק לך כלי שיפתח בפניך עולם רחב ושימושי לעיצוב. מרגע רכישת הכלי – השמיים הם הגבול. באמצעים פשוטים ובזמן מועט ניתן לעצב, לשנות, לסגנן כמעט כל תוכן גרפי וצורני העולה למחשב. כמו כן, עולם הפוטושופ מתקדם מעת לעת ונוצרים עזרים חדשים לעיצוב הנלמדים על ידי ותיקים בתחום. 
חשוב לדעת כי על אף העובדה כי קיימות תוכנות שונות לעיצוב תמונה ברחבי הרשת, תוכנת פוטושופ היא המובילה בתחומה וכלי זה הפך למשמעותי ביותר בעולם העיצוב.

אז מה לומדים בקורס פוטושופ?
הקורס מחולק לתכנים שונים, ביניהם: פתיחת תמונה בסיסית בתוכנה ועיצובה, עבודה עם שכבות על גבי התמונה, ציור על גביי התמונה, שילוב טקסט בתמונה ואף כלים לעבודה נכונה ויעילה. אופציות שונות שהתוכנה מאפשרת: פילטרים, אפקטים, צורות, שכבות מילוי, תיקוני צבע ועוד. ניתן לקחת קורס למתקדמים ובו לכלל את יכולות העיצוב וללמוד גם כיצד לחדד תמונות, לבנות לוגו ואתרי אינטרנט, להכין הזמנה מעוצבת ועוד מגוון טכניקות עבודה מתקדמות שיגרמו לכם להפוף ממעצבים מתחילים למעצבים ברמה מתקדמת.

אז מהם תנאי הקבלה ללמידה של קורס פוטושופ?
תנאי הקבלה משתנים מעט ממקום למקום. רוב מסגרות הלימוד מציינות בתנאי הקבלה דרישות כגון: ידע בסיסי באנגלית, וידע מוקדם ביישומי מחשב.

כמה זמן לוקח לעבור קורס פוטושופ? 
משך הלימודים משתנה ממקום למקום, על כן, לאחר ההחלטה כי אתם מעוניינים בקורס פוטושופ, יש לבדוק איזו מסגרת לימודים תספק לכם את שיעורי הקורס בפריסה הנוחה לכם ביותר. זמן הלימודים לרוב מתפרס על פני מספר שבועות וכולל בממוצע כ-50 שעות לימוד. הקורס מתחלק בצורה גמישה מאד וניתן לשלב עבודה ולימודים נוספים במקביל ללא כל בעיה. בנוסף, במידה ואתם מעוניינים בתוכן ספציפי מתוך הקורס, לדוגמא: לדעת כיצד עורכים תמונה בצורה הבסיסית, ניתן ללמוד זאת במסגרת של שיעור פרטי.

לאן ממשיכים מכאן - סיימתי ללמוד את המקצוע מה הלאה?
לאחק סיום קורס פוטושופ, בוגרי קורס פוטושופ מכינים לעצמם תיק עבודות בו הם מציגים את היכולות שרכשו. ניתן להשתלב עם סיום קורס פוטושופ במגוון תחומים בשוק העבודה, לדוגמא: משרדי עיצוב משרדי פרסום, מערכות עיתונים, בתי הוצאה לאור, אתרי אינטרנט ומשרדי העתקות.
אפשרות נוספת לתעסוקה היא להיות עצמאים בתחום. חלק ניכר מבוגרי קורס פוטושופ מעלים תמונות שעיבדו לאינטרנט, מספקים עבודות כפרילנסרים לאותם המקומות שצויינו קודם או משלבים את עיצוב התמונות במסגרת עבודתם הקיימת בציור, אומנות או עיצוב.
אין ספק כי מרגע שרכשת כלי זה, אפשרויות התעסוקה הם אינסופיות והתחום הולך ומתפתח יותר ויותר לאורך השנים.

אז למה להתחיל ללמוד קורס פוטושופ?
הסיבה הראשונה והמשמעותית היא – שיפור יכולותיך העיצוביות. אם אתה עוסק בתחום האומנות והעיצוב בצורה כזו או אחרת, בין אם אתה צייר, צלם או מעצב – קורס פוטושופ הוא כלי מרכזי בעולם העיצוב והוא יגרום לך להיות טוב יותר בתחומך וישכלל את ביצועיך. 
סיבה נוספת היא גמישות הלימודים: ללא אובדן העבודה הנוכחית או עיסוקיכם הנוכחיים תוכלו לרכוש כלי משמעותי וחיוני בעולם המדיה של ימינו. הגמישות של משך הלימודים והאפשרות ללמוד שיעור פרטי בודד, גורמים לעובד כי אין כמעט אדם, במיוחד שעוסק בתחום העיצוב, שלא עבר קורס פוטושופ.
הלימודים נגישים ומתקיימים במגוון חברות ומכללות כך שלא משנה כמעט היכן אתה מתגורר – קורס פוטושופ יהיה קרוב לביתך. בנוסף ישנה אפשרות של לימודים אונליין, כך ניתן ללמוד את התוכנה על בורייה, מבלי לזוז מהכיסא הביתי!
בנוסף, גם אם עולם העיצוב חדש עבורך ואינך עוסק בתחום, קורס פוטושופ יפתח לך עולם של יכולות והבנה עיצובית שישרתו אותך הן מבחינה לימודית והן מבחינה מעשית – תוכל להשתלב כמעט בכל שוק העבודה ולרכוש כלי מקצוע מבוקש!עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.