ראומפלן

מבוא
מי מכם שעבר חוויה של  עיצוב או בניה של מטבח לא יכול היה שלא להבחין בתוכנה שבה השתמשו מעצבי המטבחים. איך היתה החוויה. ברורה או מתסכלת?  אם התוכנה היתה קלה להבנה ומאד ברורה ומובנת ללקוח ככל הנראה מדובר היה בתוכנת ראומפלן. תוכנה המאפשרת הדמיה חזותית ומציאותית של פני השטח. באמצעות תוכנה זאת ניתן לתכנן עיצובים ולראות הדמיות כיצד הדברים הולכים להיראות במציאות. יכולת זאת מועילה מאד ונותנת ללקוח מן השורה אשר לרוב לא מצליח לדמיין בצורה מדויקת איך הדברים יראו, התוכנה מאפשרת לו לראות את הדברים בצורה ברורה.

מה לומדים
הלימוד הוא לימוד של תפעול התוכנה ותפעול של כל הפונקציות כמו למשל. מבוא לתוכנה, בניית קירות, בניית מטבח משרטוט, הוספת חיפוי קיר, ריצוף ותאורה, גופי תאורה, בניית אי במטבח, סטיילינג, בניית משטחי עבודה מותאמים, בניית חזיתות מדומות, יצירת הדמיה, יצירת סרט וידאו, שרטוט מטבח אנגלי, ייצוא תמונות, הוספת טקסט ומידות ידניות, תאורה וצל ועוד.

תנאי קבלה
תנאי הקבלה לקורס ראומפלן תלויים במקום הלימוד. ישנם כאלו אשר יתקבלו ללימוד רק אם הם מגיעים מתחום העיצוב וההום סטיילינג בתוספת של תיק עבודות. לעומת זאת, ישנם מקומות המלמדים את הקורס ללא דרישות כאלו, אלא רק רצון להתמקצע וללמוד וידע בסיסי במחשב.

זמן לימודים
משך הקורס משתנה ממקום למקום כתלות ברמת ההעמקה של מקום הלימוד בתוכנה. ישנם מקומות המלמדים את הקורסים בכ20 שעות המתפרסות על 5-6 מפגשים. וישנם מקומות המלמדים את הקורס על פני יותר שעות ומפגשים.
לאן ממשיכים מכאן - סיימתי ללמוד את המקצוע מה הלאה(העסקה, עצמאות ועוד)
במידה ואתם עצמאיים, תוכלו להציע את שירותי עיצוב המטבח ללקוחות פרטיים. לקוחות אלו ישמחו להגיע ולהתייעץ לגבי עיצוב המטבח שלהם בצורה בהירה ומפושטת. חברות של עיצובי מטבח מחפשים מעצבים ועובדים אשר יודעים לעבוד עם תוכנת הראומפלן. היכולת לעבוד עם תוכנה זאת היא ערך מוסף משמעותי לחברה. זוהי דרך להשיג לקוחות מרוצים ומעורבים יותר. כך שלמעשה ניתן להמשיך לעבוד בחברה הקודמת שלכם או להציע את עצמכם לחברת מטבחים חדשה או אפילו לעבוד באופן עצמאי.

סיבות למה להתחיל ללמוד את הנושא
לימוד צורת העבודה בתוכנת הראומפלן משדרג את עולם העיצוב והתכנון.
ניתן לראות כי לקוחות אשר עבדו מול מעצב מטבחים אשר עובד עם תוכנת ראומפלן חשו מרוצים יותר, מעורבים יותר ומבינים יותר את התהליך. דבר אשר גורם להם לקבל החלטות לגבי עיצוב המטבח בדרך קלה יותר.
כך שאם אתם עוסקים בתחום העיצוב בכלל ועיצוב המטבחים בפרט, ואם אתם רוצים לעשות את העבודה שלכם על הצד הטוב ביותר ולהיות בעלי הטכנולוגיות העדכניות המיטיבות עם הלקוח ומשפרות את יכולת העבודה. כדאי מאד ללמוד את תוכנת הראומפלן המספקת דברים אלו.


עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.