קורס 3D MAX

מבוא
טרידימקס - 
3D MAX
עולם הטכנולוגיה והמולטימדיה צובר תאוצה ככל שעוברות השנים. כיום המיחשוב והטכנולוגיה מנסים לייצר דמויות, סרטים ומסרים אשר נראים כמה שיותר מציאותיים על אף היותם ממחושבים. התוכנה השולטת בתחום זה היא תוכנת ה3D MAX, תוכנה המצליחה לדמות באופן מוצלח ביותר את כל הפרטים והמיצגים בצורה שבה הם נראים אמתיים ומציאותיים עד כמה שניתן. תוכנת ה3D MAX מתאימה ונמצאת בשימוש במגוון תחומים, כגון אדריכלות, אנימציה, מולטימדיה, פרסום, משחקי מחשב ועוד. בעולם האדריכלות היא אחת מיני תוכנות השרטוט והתכנון המאפשרות לעוסקים בתחום להגיע לרמת שרטוט מדויקת וויזואליות ביותר. אך למעשה תוכנת ה3D MAX מזוהה בעיקר עם עולם האנימציה, מחשב ופרסומות.

מה לומדים
לימודי קורס ה3D MAX כוללים בתוכם היכרות מדויקת ונרחבת בשימוש בתוכנה זאת. בוגר קורס של ה3D MAX אמור להיות מסוגל לייצר עבודות מרשימות בתחום העבודה הרלוונטי של אנימציה והדמיה ויזואלית המדמה את המציאות באופן טכנולוגי ואמין. תוך שימוש מעשי ושליטה בתוכנה.
נושאי הלימוד בקורס יהיו: הכרת התוכנה, טכניקות של הדמיה בתלת ממד, הדמיה מרחבית של חלל הפנים וחלל החוץ, יכולת לדמות אנשים, חפצים ודמויות שונות באמצעות התוכנה, יצירת טקסטורות שונות, לימוד משחקי אור וצל על מנת לשוות את המראה שאליו רוצים להגיע, לימוד טכניקות ההנפשה ואנימציה ועוד דברים רבים. למעשה הקורס אמור לכלול לימוד התוכנה על בוריה בצורה המאפשרת ליצור אנימציה בטכנולוגיה המדמה מציאות.

תנאי קבלה
תנאי הקבלה לקורס ה3D MAX, כוללים שימוש והיכרות קודמת עם תוכנת הפוטושופ, תוכנה זו מהווה בסיס לשימוש המשך בתוכנת ה3D MAX. כמו כן נדרש ידע בסיסי באנגלית על מנת לאפשר את העבודה בתחום וכן נדרש ידע בסיסי בשימוש ומיומנויות המחשב. מעבר לדברים אלו אין צורך בשליטה או ידיעה כלשהי בעולם האנימציה.

זמן לימודים
משך לימוד קורס ה3D MAX הם לרוב מספר מפגשים הנמשכים בסך הכל בסביבות ה50 שעות, המפוצלות למפגשים של 3 שעות פחות או יותר. כמובן שאורך הקורס, חלוקת השעות וימי הלימוד משתנים ממקום למקום. יש לברר את הפרטים המדויקים מול המוסד המדובר.
לאן ממשיכים מכאן - סיימתי ללמוד את המקצוע מה הלאה(העסקה, עצמאות ועוד)
כאשר סיימת בהצלחה את לימוד תוכנת ה3D MAX, סביר להניח שיהיה בידך תיק עבודות עם מספר עבודות מרשימות בתחום האנימציה שאותם תוכלו להציג בבואכם לחפש עבודה.
שימוש בתוכנה זאת הוא נחוץ בתחומים רבים. תוכלו לבחור איפה תרצו לעבוד על פי הקרבה לעולם התוכן אשר מעניין אתכם ואשר בו תרצו לעסוק. ניתן למצוא שימושים בתוכנה זו בתחום משחקי המחשב, כיום רבים הם המשחקים אשר נותנים תחושה של מציאות ואמינות למרות היותם ממוחשבים. כמו כן בעולם הפרסום, ניתן לראות פרסומות רבות הבוחרות בטכנולוגיה של אנימציה או דמויות הנראות אמתיות. וכמובן בעולם התקשורת של סרטים ותוכניות שבהם יש שפע של מוצרים מצוירים ואנימציות. יכולת שליטה וביצועים טובים באנימציה דרך תוכנה זו יכולים להוות בסיס מוצלח לחיפוש עבודה בתחום זה.

סיבות למה להתחיל ללמוד את הנושא
אם עולם העיצוב, שרטוט ואנימציה מושך אתכם. אין תחליף ללימודי תוכנת ה3D MAX, תוכנה זו היא אחת המובילות בתחום זו ואשר מאפשרת את מיטב הביצועים בתחום האנימציה. באפשרות התוכנה לדמות מציאות וירטואלית על ידי דיוק בפרטים של הבעות הפנים, נפח הדמות, יכולת התנועה. הכל נעשה בצורה מדויקת ומרשימה. לימוד תוכנת ה3D MAX יאפשר לך להיכנס לתחומי השיווק ואנימציה עם הידע הטוב ביותר הקיים בשוק.עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.