קמין גז

קמינים Faber

חימום הכרמל מייבאת לישראל את קמינים של  חברת Faber מהולנד, המתמחה בייצור קמינים בעלי מראה מינימליסטי וקווים נקיים. הקמינים מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם דגש על איכות וטיב ללא פשרות.
רוב הדגמים של Faber מגיעים עם מערכת שלט רחוק, מערכת הגנה ובקרה על תפקוד התנור וכן מנגנוני בטיחות בסטנדרטים ובתקנים הגבוהים ביותר.

קמינים feber - אחריות ושירות

חברת חימום הכרמל - Faber הינה היחידה המעניקה אחריות על מבער קנים ל- 25 שנה

בקרת איכות 
כל קמין פבר היוצא משער המפעל נבדק בדיקה המתקדמת בעולם.

בחירת הספק הקמין
הקמינים מגיעים בהספקים שונים לפי בקשת הלקוח: 6kw ,8kw ,11kw. בהזמנת קמין, ההספק הנדרש נקבע בסיוע יועצי החברה.

אוויר בריא
קמינים Faber מיוצרים עם ארובה כפולה, כאשר האחת יונקת את האוויר מחוץ לבית והשנייה פולטת את גזי השריפה אל מחוצה לו. כך נשמע אוויר צח ובריא בתוך חלל הבית.
המערכת אטומה כלפי החלל בו היא מוצבת, והחום מוקרן דרך זכוכית קרמית. בקיר החיצוני מותקן אביזר קצה, אשר אינו פוגע בחזית המבנה.

קמיני פבר מתאפיינים ביתרונות בולטים:

בטיחות - קמינים אלה מיוצרים ברמת בטיחות מהגבוהות בעולם.
 עיצוב הקמין וצורת הלהבה - עיצובים מרהיבים ברמת גימור גבוהה. צורת הלהבה המיוחדת יוצרת מראה של בולי עץ בוערים. צורת בעירה זו ניתן למצוא רק בתנורי פבר, בזכות המבער הייחודי -מבער קנים שהינו פטנט רשום של חברת פבר. קמיני פבר מתאפיינים בעיצוב מינימליסטי, עם קווים נקיים בסגנון העיצוב המודרני.
 התקנה - את רוב קמיני פבר, למעט שלושה דגמים, מתקינים עם חיפוי קיר גבס בחזית - ללא כל בעיה. ההתקנה פשוטה מאוד, גם בבתים מאוכלסים. קמיני פבר מוצבים כיום בבתי יוקרה על ידי טובי האדריכלים בעולם. קמינים אלו ניתן להתקין בכל בית, קמין גזg.co.il/">קמינים אינם עוד נחלתם של בעלי בתים פרטיים בלבד, וניתן להתקינם ברבי קומות. כלומר, בכל דירה בעיר ניתן להתקין תנור.
 ידידותיות לסביבה - הקמינים ידידותיים לסביבה ומאופיינים ביתרונות רבים ההופכים אותם לחסכוניים, עמידים ונוחים ביותר לשימוש. מעבר לכך תנורים אלו מומלצים על ידי שוחרי איכות הסביבהואינם מזהמים את האוויר, בניגוד לקמינים אחרים.
 עלות הפעלה נמוכה - עלות הפעלת קמין גז הינה הזולה ביותר, בהתייחס למחירי הדלקים. עלות שעת הפעלת תנור גז מתוצרת Faber הינה 2.1 ₪ לחימום חלל בית של כ- 150 מ"ר. הנצילות בשריפה בתנורים אלו הינה כ-90% ורמת ה-CO הנפלטת כמעט אפסית. לפבר ישנו מבחר גדול של דגמים שמהווים פתרון לכל צורת סלון או בית - החל מתנורים המוצבים עצמאית ללא קיר גבס וכלה בקמינים עם חזית דו-צדדית, פינתית או בסגנון נוסטלגי. 
 עוגן עיצובי
קמינים Faber מעוצבים בקווים מינימליסטיים, המשתלבים בסגנון הבית המודרני הקלאסי.
נוכחותם של הקמינים תורמת משמעותית למראה ולאווירה, והם מלהיטים את דמיונם של מעצבי פנים רבים.
 טכנולוגיה מתקדמת וחסכונית
הקמינים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומופעלים באמצעות מבער קנים ייחודי, היוצר הדמיה מושלמת של בעירת גזעי עץ. הקמינים נשלטים על ידי שלט רחוק ברוב הדגמים. כל זאת בעלויות הפעלה ותחזוקה נמוכות, ביחס לכל אפשרויות ההסקה האחרות.

 לאתר היצרן faber

המאמר באדיבות

תגובות