מרחב מוגן מתקפל לבית ולעסק

המגן של הוא פתרון עבור בתי מגורים ועסקים אשר אינם יכולים לבצע התקנה של יחידת ממד בשטחם. המגן מאפשר יצירה של מרחב מוגן איכותי אשר שומר על יושביו מוגנים ובטוחים בכל אירוע של יריית טילים או רקטות לעבר יישובי ישראל – בעזרת  התקנה מהירה, זולה וללא צורך באף תשתית קיימת. המערכת כמעט ואינה תופסת מקום מיותר, קלה לפתיחה ולסגירה וקיבלה את אישור פיקוד העורף

הצורך בהגנה איכותית

לצערנו, במדינת ישראל ישנה מלחמה מדי מספר שנים ואין אף אזור שנחשב לבטוח יותר.  בעקבות המצב הביטחוני הבעייתי ועל אף השאיפה לשלום, איום הטילים והרקטות השונות מתעצם מדי יום. כדי לעמוד בחובה האישית של כל אדם לספק מענה איכותי ובטוח למשפחתו וליצור את שכבת ההגנה הטובה ביותר לרגעים הקשים ביותר, פיתחנו מערכת הגנה איכותית אשר מתאימה לתרחישי מלחמה ואיומים אסטרטגיים רבים ונותנת מענה ממוקד ומהיר לכל הדרדרות ביטחונית


יתרונותיו של המגן

מענה לדירות ללא ממד או מקלט - דירות ישנות רבות נמצאות בבניינים שאינם ערוכים באופן ראוי למצב של מלחמה. היעדר של ממד בכל דירה או מקלט איכותי הוא מחזה שכיח במבנים רבים ברחבי הארץ. גם בבתים פרטיים המצב אינו טוב יותר: רבים מאלו שמתגוררים בבתים מסוג זה נאלצים לסמוך על המקלט השכונתי שנמצא מוזנח במקרה הטוב וסגור במקרה הפחות טוב. המגן מספק יצירה של מרחב מוגן בזמן מהיר וללא כל צורך בשיפוצים ואישורים שונים


המגן מבית החטיבה הבטחונית של קבוצת מפרם

וורסטיליות

המגן מגיע במגוון רחב של דגממרחב מוגן מתקפל לבית ולעסקים ומידות, מה שהופך אותו לאידיאלי בדיוק לצרכים האישיים שלכם. הוא אינו תופס מקום רב ואינו מצריך שימוש בכוח בזמן הפתיחה והסגירה ולכן הוא מתאים לכל עסק או חלל מגורים שאותו אתם מעוניינים להפוך לבטוח יותר.

הדגמים שבהם המגן מגיע:

דגם קטן -2.2 מ"ר, מתאים לשהייה של 10 אנשים

דגם בינוני -3.5 מ"ר, מתאים לשהייה של 15 אנשים

דגם גדול - 5 מ"ר, מתאים לשהייה של 23 אנשים

שדרוגים

ניתן לשדרג את המגן ולהפוך אותו לאטום לחלוטין מפני זליגה של חומרים כימיים או ביולוגיים. על ידי הוספת מערכת אוורור חד כיוונית וחיבור למקור חשמל זמין, ניתן להפוך את המגן לחדר ביטחון העומד בסטנדרטים המחמירים של התקפות לא קונבנציונליות. הכנסת מערכת ישיבה תהפוך אותו לנעים לשהייה ממושכת.

זמינות במקרה חירום

המגן זמין בכל רגע ומתאים לתרחישים הגרועים ביותר. ללא כל עבודת בנייה מסיבית, השקעה בתשתיות והרכבה מסובכת - המגן נמצא לצדכם בעתות מצוקה ובמקרי חירום. בזכות גודלו המינימלי הוא כמעט ואינו מורגש בזמנים של שגרה ומעניק לכם שקט נפשי לאורך שנים.

מחיר יחסית לממד

המגן נחשב לאלטרנטיבה זולה בהרבה לממד המסורתי, בלי לוותר על הביטחון. הקמה של ממד באופן עצמאי נחשבת לתהליך לא פשוט שבו נדרשת הסכמת השכנים והוצאות רבות של קבלני משנה וציוד משלים. מערכת המגן הינה מערכת אינטגרלית שמותקנת במהירות וחוסכת לכם תשלום יקר למגוון של בעלי מקצוע

יעילות

האספקט החשוב ביותר מאחורי בחירה של חדר ממוגן היא מידת היעילות שלו בהתמודדות עם תרחישי קיצון, במילים אחרות : האם המגן מתמודד עם פגיעה ישירה של טיל ומבטיח את אותה רמת ביטחון של הממד? התשובה לשאלה זו נגזרת ממסמך ההמלצות של פיקוד העורף ונסמך על עשרות ניסויים אשר בדקו בתנאי אמת את יכולות המגן - המגן מספק בדיוק את אותה ההגנה של ממד מסורתי!

יתרה מכך, המגן זכה לאישור של המעבדות המתקדמות של רפאל, פיקוד העורף ומכון התקנים והוא נחשב כפורץ דרך בתחומי ההנדסה האזרחית והצבאית. המגן נבנה באופן אשר מתאים להתגוננות גם בפני רעידות אדמה והוא מהווה מקום הגנה בטוח גם מפני דלקות שמקורם בפגיעה לא ישירה של טילים בליסטים. ראוי לציין כי המוצר נבחן באופן תמידי וזכה לתשבחות מידי אנשי מפתח בתעשייה הביטחונית והמדעית כמו: פרופסור מולי להד ודוקטור אפריים לאור.


לסיכום

ניתן לראות שהמגן הוא הפתרון הטוב ביותר עבור דירות, בתים ועסקים אשר זקוקים להגנה איכותית במחיר נמוך משמעותית ממחירו של ממד סטנדרטי. הוא מתאים לאזורים שאינם מתאימים לממד ומהווה את חוד החנית הטכנולוגית בהתגוננות מפני התקפות בליסטיות, כימיות וביולוגיות.

תגובות