חימום הכרמל בע"מ


חימום הכרמל 

חימום הכרמל - Faber מייבאת ומשווקת קמינים, תנורי ארובה, גז ועצים מתוצרת החברות המובילות בתחום, ובנוסף מספקת שירותי תיקון. החברה הינה היבואנית הבלעדית של מוצרי החברות Faber ההולנדית ו- Castelmonte האיטלקית - המובילה בעולם בתחום תנורי הארובה החדשניים (יניקה ופליטה).
התנורים כפולי הארובה פועלים בשיטה מתקדמת, השומרת על איכות ו הגבוהה של האוויר בחלל הבית.

מערכות סולריות
חימום הכרמל - Faber מייבאת ומשווקת מערכות סולריות מתקדמות ואיכותיות.
המערכות הסולריות משמשות לתאורת גינה, לתאורת רחובות וכבישים, להפקת חשמל, לחימום מים באמצעות דוודים וקולטי שמש ולהסקה מרכזית בבתים, במשרדים ובבתי עסק.

ייעוץ מקצועי טרם ההזמנה
בזכות ניסיון של יותר מ- 17 שנים בתחום התנורים, לקוחות החברה נהנים מייעוץ מקצועי טרם הזמנת המוצר, במטרה להתאים את הפתרון היעיל ביותר לצורכי הלקוח.

תנורי Faber
חימום הכרמל מייבאת לישראל את תנורי פבר מהולנד. כל תנורי פבר מופעלים באמצעות גז, והינם בעלי ארובה כפולה. פטנט הארובה הכפולה פתר את בעיית "זלילת" החמצן מחלל הבית עקב בעירת הגז. תנורים אלה מהווים מערכת סגורה, והשליטה בהם נוחה מאוד.
עוד על תנורי Faber

יתרונות תנורי קמין גז לעומת תנורי קמין אחרים.
לתנורי הגז עם ארובה כפולה יתרון משמעותי המתבטא באיכות החום וניקיון האוויר בחלל הבית המחומם, היות והחמצן הנצרך ע"י קמין הגז נלקח מחוץ לחלל הבית, בעזרת הארובה הכפולה וכך אינו יוצר מחסור בחמצן בתוך הבית, או לחילופין מצריך השארת חלון פתוח ובזבוז אנרגיה.

בנוסף נצילותם של תנורי הגז עם ארובה כפולה גבוהה ביחס לכל תנורי הארובה האחרים, היות ורמת הנצילות גבוהה במיוחד ומגיעה לכדי 92% בשריפה. הדבר חוסך בעלויות השוטפות בצורה משמעותית של חימום הבית, הן בצריכת האנרגיה והן עלויות האחזקה.

כמו כן תנורי גז עם ארובה כפולה ניתן להתקין בכל בית עם קיר חיצוני. וגם ברבי קומות, היות ואין צורך במיכל סולר, שכן התנור מתחבר למערכת הגז הביתי. כמו כן על פי התקן, ניתן להוציא את הארובה הכפולה מקיר חיצוני כמעט ללא הגבלה וללא צורך לעלות לגג הבניין.

לסיכום
עלויות הגז הנמוכות, בנוסף לרצון הממסד להעדיף אנרגיית גז מבחינה אקולוגית וכן הנוחות בתפעול מתקני גז ומיעוט התקלות, יוצרים יתרון ברור בתחום זה, ובמיוחד ברמת הבטיחות והתקנים המחמירים בהשוואה למערכות אחרות.

כל הקמינים המשווקים על ידי חימום הכרמל הינם בעלי תווי תקן אירופי, אמריקאי וישראלי. ראוי לציין, כי בקניית תנור גז כלשהו הדבר החשוב בראש ובראשונה הוא לברר אם אכן המוצר יוצר במפעל תקני ומורשה, וכמובן אם המוצר הינו בעל אישור מכון תקנים. חשוב לדעת, כי תנור המיוצר עם אישור מכון תקנים, אין אפשרות לעשות בו שינויים כלשהם.