טפטים ומדבקות קיר ללא שכבת דבק- פשטות בביצוע

אין צורך לתאר ולהרחיב על השימושים והיתרונות של מדבקות קיר וטפטים. הן בהחלט תפסו מקום של כבוד בעולם עיצוב הבית. המדבקות הנפוצות הן מסוג ויניל באיכויות שונות. הויניל האיכותי מוגדר כרב פעמי עם יכולת הדבקה חוזרת.


ישנם עשרות סוגים שונים של מדבקות ויניל PVC עם שכבת דבק כזו או אחרת. המדבקה איכותית, העיצובים יפים, יופי של מוצר. 


המכנה המשותף של כל המדבקות הקיימות בשוק הוא שלכולן יש דבק

דבק משמעותו, קושי בתהליך ההדבקה ויותר מכך בתהליך ההסרה מהקיר. אין ממש מדבקת ויניל שלא תגרום נזק למשטח ההדבקה. גם אלו המוגדרות רב פעמיות, מאבדותטפטים ומדבקות קיר ללא שכבת דבק- פשטות בביצוע את יכולתן לאחר תקופה קצרה. עדיף להצמיד פעם אחת ולא לגעת יותר עד שרוצים להסיר.

 

לאחרונה נכנסה לשוק הענק הזה שחקנית חדשה וחדשנית-  מדבקת re-stick ללא שכבת דבק כימית הנצמדת על כל משטח בקלות רבה, אינה גורמת נזקים למשטח בשום מצב ולשימוש רב פעמי אמיתי.

re-stick היא מדבקה ירוקה, עשויה מצמחים ואינה מורכבת משום גורם כימי. את המדבקה תוכלו להתקין לבד ללא שום צורך בניסיון מקצועי. אפילו קירות שלמים. פשוט להניח על הקיר וליישר עם היידים. לא הדבקתם ישר? לא נורא.. אפשר להסיר בקלות ולהדביק שוב. מדבקת re-stick אינה נקרעת, אתם יכולים לכווץ אותה לכדור והיא תחזור להיות ישרה על הקיר. ממש פלא. 


שלא כמו הקולקציות הקיימות בשוק של טפטים ובורדרים, על re-stick תוכלו להדפיס כל מה שאתם רוצים מהמצלמה הפרטית שלכם. המדבקה טובה גם לעיטוף דלתות, לא מעט משרדים עושים שימוש ב-re-stick למיתוג דלתות המשרד. כמה קל להפוך את הדלת לאחרת... 


את re-stick תוכלו גם להדפיס במדפסת הביתית שלכם. קיים מארז גיליונות A4 המתאים לכל מדפסת. כל אחד יכול להדפיס מה שהוא רוצה ולעצב את הבית או המשרד בקלות רבה. הדפסת תמונות משפחתיות ויצירה של קולאז' משפחתי על הקיר.


לסיכום- מעולם לא היה קל יותר לעצב את הבית או המשרד. שווה לנסות.  


המאמר באדיבות

  • שיווק בתנועה/ קלינג
  • קליק לחיוג: 03-5348359
  • טלפון:
    03-5348359
  • כתובת:
    הגנים 8 רמת השרון
  • אתר:

תגובות