5 הקבצים החמים בספריה, פרטי בניין בלוקים וסימבולים

הספריה באתר saf מאפשרת לחברי הקהילה הורדת קבצים איכותיים לעבודה היומיומית ולפרויקטים לימודיים


ריכזנו עבורכם את 5 הקבצים שגולשי saf אוהבים במיוחד ומורידים הכי הרבה בשבועות האחרונים:

1. בלוקים שונים של כיסאות ומערכים של כורסאות בדו ממד לתוכניות וחזיתות: להורדה

2. סימבולים לתוכנית חשמל כולל תקשורת, אודיו ומתח נמוך: להורדה

3. סוגי כסאות למגוון איזורי ישיבה: להורדה

4. מבחר פונטים לאוטוקאד: להורדה

5. דוגמה לתוכני5 הקבצים החמים בספריה, פרטי בניין בלוקים וסימבוליםת מרחב מוגן דירתי כפי שהיא מוגשת לפיקוד העורף לאישור, כולל הסימונים לדלת הדף, חלון הדף, צינורות האוורור ונקודות החשמל והתאורה:להורדה


אלה הם רק חלק מהקבצים בעלי מספר ההורדות הגבוה בספריה, בנוסף אליהם תוכלו למצוא עוד אלפי קבצים נפלאים לשימושכם.
קבצי פרטי בניין, סימבולים, בלוקים, שרטוטים, תוכניות ועוד הרבה. בספריה ניתן לעשות שימוש במנוע החיפוש ולבצע חיפוש ידני לכל קובץ שתרצו. באם לא מצאתם את שחפצה נפשכם תוכלו להיעזר בפורומים (פורום בקשות, פורום אוטוקאד, פורום אדריכלות ועוד) או בקבוצות הווטסאפ (קבוצת סימבולים, בלוקים ופרטי בניין, קבוצת התייעצות אוטוקאד ועוד)  לבקשה מחברי הקהילה ואיתור של הקובץ הנדרש.


יש לכם קבצים שיכולים לעזור גם כן לגולשי האתר? אל תתביישו לשתף אותם בספריה לרווחת שאר המשתמשים (:
תהליך העלאת הקבצים פשוט ומהיר, ככל שיהיו יותר קבצים נקל על העבודה של חברי הקהילה, היצע הקבצים לשימוש הכלל יגדל והעבודה של כולם תהיה נוחה יותר.


להורדת קבצים מהספריה עליכם להיות משתמשים רשומים באתר, ניתן לבצע הרשמה בקלות עם כתובת מייל, עם פייסבוק, עם גוגל, עם טוויטר או עם לינקדאין. לאחר מכן תוכלו להוריד קובץ אחד ללא מגבלה, כדי להוריד קובץ נוסף תתבקשו לקחת חלק בפעילות הקהילתית ולתרום לקהילה קובץ משלכם לשימוש חברי הקהילה, העלאת קובץ אחד תקנה לכם אפשרות להוריד קבצים מהספריה ללא מגבלה למשך 30 יום מכל סוגי הקבצים בספריה. כמו כן העלאת הקובץ תגדיל את היצע הקבצים עבור שאר חברי הקהילה ותקל את העבודה עבור כולם.
למי שלא מעוניין להעלות קבצים לספריה ישנה אפשרות לתמוך באתר ב זכום סמלי של 50 ש"ח ולקבל גישה להורדת קבצים ללא הגבלה למשך שנה שלמה.


תגובות