חזק ואמץ דני דנקנר, אנו מאחוריך!

"הגיעה העת כי יתאפשר לעותרים (הדנקנרים), אזרחים שומרי חוק, להסדיר את ענייני הרישוי של הבית, מבלי להיות מוטרדים עוד על ידי הרשויות. מדובר באזרח שחי למעלה מ-20 שנה בבניין, משלם מסים, ואף אחד לא אמר לו שאי אפשר לבנות שם".

 

הציטוט לעיל לקוח מעורך דינם של משפחת דנקנר כפי שמופיע בכתבה ב"הארץ". דני דנקנר בנה ללא היתר בניה וילה על שטח של מפעלי המלח בעתלית ומאז "הוא מוטרד על ידי הרשויות". צבעים במפות התב"ע דהו, היתרים אבדו, תרומות מבנק הפועלים עברו בסמיכות לדיונים חשובים, ובמשך כל שמונה השנים האחרונות הרשויות מתעללות בדני דנקנר שמתלונן על קיפוח, אפליה וביש מזל.

*דני דנקנר, תמונת יח"צ

 

בשם כל האדריכלים שרצים כל הזמן לאישורי בניה, אני קורא לוועדה המקומית חוף כרמל  להפסיק להציק לאזרח דנקנר. גם נציגת משרד הפנים מתבקשת להפסיק ולטעון שהשטח מיועד לתעשיה ולא למגורים. יהה האזרח דנקנר החלוץ הפורץ לפני המחנה ונלך כולנו בעקבותיו, בשיטת חומה ומגדל, ראשית נבנה ואז נטען בוועדה "לא אמרו לנו שאי אפשר לבנות שם".

 

בהזדמנות זו אנו מצדיעים למנהלחזק ואמץ דני דנקנר, אנו מאחוריך! מקרקעי ישראל, הבעלים של הקרקע, שממשיך לשקול ולברר את הסוגיה האם באמת הוילה בת 600 המטרים עם בריכת השחיה יכולה להחשב כמגורי פועלים של המפעל. סוף סוף גוף שהבין את הרפורמה הנדרשת ולמרות הוראת פינוי ששלח לפני שנים מתעלם ממנה כיום בעצמו.

 

חזק ואמץ דני דנקנר, אנו איתך במאבקך הצודק.

תגובות