לא תחרות - The Un-Competition Project

תחרות פתוחה... או אי תחרות פתוחה עם פרסים לזוכים, לתכנון... מה שתרצו בעצם. אתם מציעים את הפרויקט, אתם מתכננים אותו ואתם מציגים איך תגרמו לפרויקט להבנות.

תיאור התחרות

תחרויות משרתות מטרה חשובה בקהילת העיצוב - הן נותנות למעצבים מסגרת לבחון רעיונות משלהם ודרך לחדד את כישוריהם. אבל, רוב התחרויות הן בזבזניות. רק לעיתים רחוקות יוצאים מהן דברים מועילים או משמעותיים באמת. יש בדרך כלל סיבה טובה לכך, נדרשת הרבה עבודה קשה בכדי להביא משהו להתממש במציאות. זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה

אנחנו רוצים לעורר בך השראה להביא את הרעיונות שלך למציאות. אתה צריך מסגרת כדי לחקור את הרעיונות שלך. אתה צריך שמשהו יבנה. הקהילה שלך זקוקה לרעיונות העיצוב שהשקעת הרבה זמן וכסף בפיתוחם, אתה רוצה לעשות לעצמך שם. אז משקפיים שחורים יצר את פרויקט לא-תחרות:

 

המצא פרויקט, עצב אותו, ושלח את העיצוב שלך לדף שלנו בפייסבוק, עם וידאו של 60 שניות.

 

אנו רוצים לשמוע איך הגעת לפרויקט שלך, מה העיצוב שלך, ואיך אתה הולך לקבל את זה בנוי. אז, לא, אין בריף תחרות, ולא, אנחנו לא עומדים לבנות לך את הפרויקט. אתה ממציא את הפרויקט בעצמך, גדול או קטן, אתה מוכר את זה ואתה זה שמתכנן איך לקבל את זה בנוי. תעד את זה בווידאו ואנחנו נראה לעולם.

ואז, לאחר שיתקבלו כל ההגשות, משקפיים שחורים חברו עם איגוד אדריכלי שיקגו אשר יארח אירוע שירחיב את הדיאלוג על היזמות עיצובית ש פרויקט לא-תחרות יוזם. הזוכים יוצגו, ובאירוע יבחנו שיטות חלופיות להגיע לעבודה, לקבל את זה בנוי, למצב את עצמך במקצוע. אם לא תעבור במקרה בשיקגו בזמן האירוע, תוכל לצפות בשידור חי באירוע באתר האינטרנט שלנו: http://www.blackspectacles.com

נתוני התחרות

תאריך אחרון להרשמה והגשה: 7 נובמבר 2011

דמי רישום: 50$ (35 בהרשמה מוקדמת)

פרסים: 1500$ למקום ראשון, שני, שלישי וכן לנבחר הקהל.

אתר התחרות והרשמה:

 http://www.blackspectacles.com/post/the-un-competition-project/

 

לא תחרות - The Un-Competition Project

תגובות