מה עקץ את ברברה ברזין?

ברברה ברזין נעקצה בראיון בוואלה ויוצאת להתקפה על האדריכלים המוסמכים. "הם פושעים חברתיים (...) צריך לתלות אותם בכיכר העיר, באיזה איבר שעוד לא חשבתי, אולי אשקול את זה בפעם הבאה". תמיד כיף לראות מישהו מתחרפן כשחושפים את ערוותו והפעם זה מצחיק במיוחד.

יתכן שאת הראיון הזמינה ברזין בעצמה לאחר הפרידה משותפתה ולקראת היציאה לדרך חדשה, כך בכל אופן ניתן להניח על פי המלל בכתבה עצמה שערוכה יחצנית. אבל מישהו במערכת לא הנחה את הכתבת נועה רוזין וכנראה בעקבות הכתבה האחרונה ב Xnet היא יורה ישירות למטרה: "האם יש דבר כזה אדריכלות פנים? או שאתה מעצב פנים או שאתה אדריכל לא?"

"התעודה הזאת, תרשמי לעצמך לפנייך היא עלה תאנה" ברזין נשענת קדימה ויוצאת למתקפה "אדריכלים רועד להם הפופיק, רועד להם הפופיק מהתחרות שעושים להם מעצבי פנים, למה - כי הם לוקחים להם את הפרנסה, למה - כי הם את העבודה לא יודעים, how sad, כמה עצוב. אדריכל שגומר את הטכניון או כל מוסד אקדמאי אחר, אין לו שום הבנה בעיצוב פנים, למה - כי לא לימדו אותו עיצוב פנים, כי כל המקומות האלה בזים למקצוע הזה ואין אפילו על האג'נדה ללמוד עיצוב פנים. כי זה נחות!" היא מלווה את האמירה בתנועת ראש ומדמה יריקה לצד.
__img__
* התמונה מתוך הוידאו בכתבה... כן, התואר המופיע הוא "אדריכלית".

איזה כיף, סרטון שהוא הנאה צרופה. אילו לא היו לה סטודנטים פתאים שמאמינים לזה היינו יכולים כולנו לצחוק.מי עקץ את ברברה ברזין?

תגובות