שבוע הבנייה הירוקה -סיור בחברת גוגל

12.9, יום שלישי

מגדל אלקטרה, רחוב יגאל אלון 98, ת"אשעות פעילות 16:00-17:00


משרדי "גוגל" ממוקמים במגדל אלקטרה ברחוב יגאל אלון בת"א. המשרדים ממוקמים בקומות 27 – 33 והם מעוצבים כך שיאפשרו סביבת עבודה נוחה ועשירה, אשר דואגת לריווחתם ובריאותם של העובדים. קומות המשרדים של גוגל הוסמכו ל – LEED Platinum וכוללים הרבה אלמנטים ירוקים בינהם: מערכת סנסורים ובקרה, מערכת למיחזור פסולת, מערכת מיזוג VRF, נגישות תחבורתית ועוד.

הפרויקט עוצב בשיתוף פעולה בשיתוף פעולה של סתר אדריכלים, סטודיו ירון טל  וקבוצת Camenzind Evolution השוויצרית, בייעוץ של חברת אלפא פרוייקטים בשיתוף עם דוידי- רוזין אדריכלים

אדר' חן שליטא- חן בוגר לימודי ארכיטקטורה מהטכניון בהצטיינות, ועבד מספר שנים באחד מהמשרדים המובילישבוע הבנייה הירוקה -סיור בחברת גוגלם בקנדה- Diamond & Schmitt Architects בטורונטו. הוא הוסמך ל- LEED מהמועצה הקנדית לבניה ירוקה- CAGBC, ועבד בקנדה על מספר פרויקטים ירוקים מובילים. הוסמך על ידי ה-CAGBC כמוביל "תהליך תכנון אינטגרטיבי"- IDP, אשר הינו תהליך התכנון היחודי של פרויקטים ירוקים.  במסגרת עבודתו בקנדה, פיתח כלי לתחקור פרויקטים, כלי אשר הופעל בהצלחה במספר פרויקטים מובילים בהיקפים של עשרות מיליוני דולר.

חן הוא המייסד והמנכ"ל של "אלפא פרויקטים ירוקים". החברה זכתה ב"אות הבניה הירוקה 2016", ומובילה היום שורה של פרויקטים חדשניים בבניה ירוקה בארץ ובחו"ל.

נקודת ההתכנסות היא בקבלה


הסיור ללא עלות – מוגבל ל-12 משתתפים בלבד, הקדימו להירשם!

לבירורים ניתן לפנות במייל:  [email protected]

בחסות המשרד להגנת הסביבה והמועצה הישראלית לבנייה ירוקה
המידע באדיבות אתר המועצה הישראלית לבנייה ירוקה

לחצו להרשמה


תגובות