"מגונדרות" לבקר באגדה אורבנית

"מגונדרות"  לבקר באגדה אורבנית
המספרה בגודל של 40 מ"ר, ממוקמת בגבעת רמב"ם בגבעתיים.
קהל הלקוחות – מגוון, ובעיקר נערות צעירות בגילאי תיכון.
האתגר התכנוני בפרויקט זה היה תכנון הנמכות המיזוג, כיוון שבעבר המקום שימש לשתי חנויות נפרדות, ועל תקרת החלל חשפנו קורות קונסטרוקטיביות גבוהות לאורכה ולרוחבה של התקרה – הקורות הקיימות לא אפשרו לאנשי המיזוג להעביר את הצנרת בקו אחיד מבלי להנמיך את התקרה יותר מדיי, ולכן ריכזנו את יציאות המיזוג במרכז החלל מעל דלפק הקבלה, כך שההנמכה תראה כמו חלק אינטגרלי מעיצוב המקום.
במהלך השיפוץ נחשף לנו גם חלון גדול שהסתתר לו במהלך השנים, ואותו החלטתי לחשוף ולחדש ליד פינת ההמתנה, כך התאפשר לנו כיוון נוסף לאוורור המספרה.
בבחירת הקונספט העיצובי של המקום רציתי מצד אחד לשדר קלילות ויופי, רעננות ושובבות
ומצד שני, לשמור על אלמנטים קלאסיים ומודרניים שיישארו עדכניים לפחות ל10 השנים הקרובות, ובנוסף ישתלבו עם הסגנון המוכתב במיתוג של המקום -דמות פרופיל אשה בשחור ולבן .
העמדות שתוכננו במיוחד לפרויקט זה עשויות ברזל צבוע שחור, מזכירות בצורתן מראות איפור שנלקחו מהאגדות, עמדות הברזל על הדלפק הארוך, נראות כמו לוכדי פרפרים התלויים מהתקרה (משמשות לעמדות החלקת שיער), דלפק הקבלה במרכז מזכיר תיבת אוצרות מנצנצת שנספתה מהים, ורצפת הפישבון שמזכירה גם היא קצת סיפון של ספינה - מוסיפה יוקרה ועומק לחלל.
האלמנט הכי מרכזי בחלל הוא ציור קיר שתוכנן וצויר במיוחד עבור המספרה על ידי הציירת איילת פרידמן. דמות של בחורה יפה ומסתורית, מסקרנת ומגונדרת, שגורמת למתבונן בה לתהות על זהותה.. ונראה כי ה"לוגו" של מספרת ה"מגונדרות" קם לתחייה.

מציגי הפרויקט

  • ליאורה פרידמן
  • קליק לחיוג: 054-3091812
  • טלפון:
    054-3091812
  • כתובת:
    תל-אביב
  • אתר:

תגובות