עיצוב בית קפה גלידריה - אפוגטו

עיצוב בית קפה גלידריה - אפוגטו
עיצוב פנים לבית קפה וגלידריה בסגנון איטלקי.
השם "אפוגטו" משמעו מנת אספרסו עם כדור גלידת וניל בתוכה. כאשר נכנסים לבית הקפה ישנה תחושה כאילו היה צריך לקרוא למקום "הפוגטו" מלשון הפוגה. עיצוב המקום מצליח לנתק אותך מהמולת הרחוב ולתת טעימה קלה של הרחוב האיטלקי.

הלקוחות ביקשו "תחושה של בית קפה אירופאי איטלקי, ניחוח של חו"ל" - זוהי היתה בקשתם היחידה של הלקוחות ומאותו הרגע היד היתה חופשית. בשם האותנטיות נאספו ארגזי עץ ישנים מקום המדינה עם הדפסי של חברות ייצור ישנות וטובות. הארגזים נתלו על גבי הקירות ומספקים מקומות אחסון מקוריים.

הפרגולה המאפיינת את הרחוב האיטלקי נבנתה מעץ בשילוב תאורה נסתרת ובצידה שלטי הכוונה בסגנון שלטי רחוב המכוונים את הלקוח לאזור העוגות או הקופה. בעבודת נגרות ייחודית יוצרו כוורות בשילוב זכוכית סבתא ומראות בהן מוצגים אוביקטים אותנטיים כמו מקינטות ישנות וצנצנות אחסון. על גבי חיפוי הקיר עשוי העץ נתלו כפות מעץ לחידוד תחושת הקונדיטוריה והמאפים. בגב פינת הישיבה שעוצבה ויובאה במיוחד מחו"ל, הודפסו על גבי משטחי עץ אלון, אימג'ים אשר עוצבו במיוחד ואינפוגרפיקה במסגרת גיבוש הקונספט והמיתוג.

עיצוב התאורה העשיר מאפשר ייחוד הפינות השונות במקום ותחושת בית קפה אירופאי המזמין אותנו להפוגה קטנה של קפה, גלידה ועוגה טובה.

מציגי הפרויקט

תגובות