עיצוב דירה ללקוחות חובבי צבע

עיצוב דירה ללקוחות חובבי צבע
זוג צעיר עם 2 ילדות קטנות מגבעתיים, הזמינו אותי לעצב את דירתם. במבט ראשון הדירה נראתה קטנה וצפופה, צבועה בצבעים עזים: אדום, ירוק, צהוב, וחשוכה יחסית. החפצים של 2 הילדות הקטנות, כולל צעצועיהם היו במרכז הסלון, שרוהט ע"י אוסף של רהיטים ישנים. באופן כללי האוירה בחלל הזכירה לי ג'ימבורי.

מטרת העיצוב : ליצור חלל נעים יותר, שבו יוכלו ההורים להרגע בסוף כל יום ולארח את חבריהם, אך יחד עם זאת, לשמור מקום לילדות, שימשיכו לשחק בסלון. בנוסף נתבקשתי לשלב בעיצוב צבעים חזקים, במיוחד אדום- הצבע האהוב עליהם.

אילו העקרונות שעמדו מול עיני כשהתחלתי לעבוד. הדבר הראשון שהחלטתי לעשות הוא לייצר בסלון מקומות אחסון, כך שהצעצועים של הילדות יוסתרו בסוף כל יום.
נישת גבס תוכננה על 2 קירות, בשילוב משטחים מעץ אלון ומדפי זכוכית, טפט אדום מדהים ונועז מקשט את הקיר הראשי בסלון, נישת הגבס יוצרת גם ספסל, מתחת לחלון, שמשקיף על הנוף העירוני, מתחתיו יש מקום אחסון נוסף. את הטפט מאירים גופי תאורה מלדים. השלמנו את העיצוב עם ריהוט משלים הכולל ספה 4 מושבית אפורה, הדום המהווה מושב נוסף לעת מצוא וכריות צבעוניות בעיטור אתני המזכיר קצת את דוגמת הטפט, שולחן סלוני מעץ אלון המשלב גם הוא אחסון ושולחן פינת אוכל עגול, שמעליו תלוי גוף תאורה אדום בסגנון רטרו. ולבסוף, שולחן חצי עגול עבור הילדות, מתחבר לנישת הגבס ומהווה שולחן משחק לילדות ומשתלב בעיצוב הכללי.

העיצוב החדש פתח את החלל ויצר תחושה של דירה גדולה יותר, מרווחת, נעימה ומרגיעה למרות הצבע החזק, ובעיקר פונקציונלית לכלל דייריה.
הלקוחות מספרים שמאז השינוי, הם שמחים יותר לחזור הבייתה.

מציגי הפרויקט

תגובות