ענבל קרקו,עיצוב ואדריכלות פנים

חולמים על בית מעוצב כמו בג'ורנלים? משתוקקים להפוך את ביתכם לחלל נעים והרמוני? רוצים לשפץ אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?


שמי ענבל קרקו ואני מעצבת פנים. אשמח מאוד להגשים לכם את החלום.

עיצוב טוב בעיני הוא חלל פונקציונאלי, העונה לצורכי כל דייריו ומאפשר תפקוד יומיומי נוח ונעים, עיצוב המתאים לאופי הדיירים ומשדר חמימות ונעימות. עיצוב טוב, יוצר תחושת הרמוניה, אנרגיות טובות, תחושת ביתיות, נועם ופינוק של חלל שתוכנן במיוחד עבורכם - חלקת אלוהים פרטית משלכם. 

"נולדתי עם עיפרון ביד" והגעתי למקצוע המדהים הזה - עיצוב פנים, אחרי 15 שנים של עיסוק באומנות, לכן בעבודתי כמעצבת אני שואבת את ההשראה שלי מצבעים ויודעת איך להכניס "נגיעות" של צבע ושמחה לכל חלל. כל פרויקט שלי זוכה למלוא תשומת הלב מתחילתו ועד סופו. העבודות שלי מאופיינות ביצירתיות גבוהה, חדשנות ומקצוענות, תוך הקפדה על פרטים ושאיפה לשלמות. אני מקפידה מאוד על שירות ברמה הכי גבוהה, על עמידה בלוחות זמנים והכי חשוב, על עמידה בתקציב.


 "הלקוחות שלי בטוחים ורגועים שיקבלו את הבית עליו הם חולמים" אתם בוודאי תוהים איך אני עושה את זה? ההצהרה הזו היא השורה התחתונה של העבודה שלי, אבל אליה אני מכוונת כבר מתחילתה. הלקוחות שלי צריכים להיות רגועים ובטוחים במשך התהליך ולקבל את הבית שהם רוצים בסופו. לשם אני חותרת.

שיפוץ או בניה הם תהליכים מלחיצים. המון החלטות שצריך לקחת בתקופה מאוד קצרה, הרבה הוצאות כספיות, בעלי מקצוע שצריך לעבוד מולם ולדאוג שייספקו את מה שהתחייבו עליו,  בקיצור כאב ראש  אחד גדול עבורכם.....

 

בשבילי שיפוץ ובניה הם התרגשות ואתגר, בעלי המקצוע הם האנשים שמממשים את התוכניות שלי והאנשים שמחויבים אלי. לכן, עבודה איתי כמעצבת פנים לוקחת מכם את כל הדאגות. האינטרס שלנו משותף וזהה - הבית עליו אתם חולמים, ולכן יהיה לכם על מי לסמוך, עם מי להתייעץ וניהול העבודה יהיה עלי ולא עליכם.  כל פרויקט זוכה למלוא תשומת הלב מתחילתו ועד סופו משלב הייעוץ והתכנון, דרך בחירת קבלני משנה, ליווי צמוד של העבודה עד לשלב 'מסירת המפתח' וסטיילינג מלא.


אני יודעת כמה חשוב לכם להבין את התכניות שלי, זו הסיבה שבחרתי להתמחות בעבודה בתלת מימד ובהדמיות, החל מהסקיצה הראשונה שאציג לכם. אין זה משנה אם מדובר בדירת יוקרה או בחדר בודד, מבחינתי, כל לקוח הוא "בן יחיד". אני מקשיבה באמת לצרכים, לרצונות, להעדפות ולחלומות שלכם. יש לי כמובן טעם משלי, אבל המוטו שלי הוא לעצב על פי טעמכם, כי בסופו של יום, אתם אלה שתחיו בבית.
 

יש לי ניסיון בעיצוב דירות, בתים, חדרי אירוח, חנויות ומבני ציבור. אני יודעת לעצב בטווח רחב של תקציבים ואוהבת לשלב בעבודתי שיפוץ ושדרוג רהיטים וחפצים הקיימים בביתכם, תוך התאמתם לחלל החדש. לכם זה עשוי לחסוך הרבה כסף,  עבורי זוהי חדוות היצירה.

סוד ההצלחה שלי- שילוב של מקצועיות, ניסיון, הקשבה והרבה אהבה לבתים ואנשים. אני שמה דגש רב על תהליך עיצוב ידידותי ומשתף, המשלב כאמור המחשות, תלת מימד והדמיות, על מנת שתוכלו להיות שותפים מלאים בתהליך. 

 אז אם אתם רוצים לשדרג את ביתכם, חלק ממנו, או אפילו פינה אחת, אתם מוזמנים לפנות אלי. הפגישה הראשונה- עלי, הקפה עליכם...

ענבל קרקו, מעצבת פנים. בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב, בוגרת מכללת אורט במגמת עיצוב ואדריכלות פנים, מעצבת פנים וציירת.