עיצוב דירת יוקרה בתל אביב

עיצוב דירת יוקרה בתל אביב
דירה בקומה 18 במגדל one בתל אביב, עוצבה עבור תושבת חוזרת מארצות הברית. הפרויקט התחיל כדירת 5 חדרים סטנדרטית ו"עירומה" שנרכשה מהקבלן והפכה לדירת 4 חדרים מרווחת, חמימה ויפיפייה. הלקוחה, חובבת צבעים ובמיוחד כתום חם ועליז.

בתחילת הפרויקט, הלקוחה הגיעה לשבוע אינטנסיבי בו נערכו הרכישות העיקריות ונקבע הסגנון, הדירה עוצבה ע"י ענבל קרקו, שדאגה גם לביצוע בזמן שהלקוחה עדיין בחו"ל, לרבות רכישות של פריטים עד רמת מכשירי החשמל והמזרנים, תוך תקשורת שוטפת על הלקוחה באמצעות טלפון ומיילים.

הסגנון שנבחר הוא מודרני אך חמים ועליז, המטבח (סמגל) הוא מטבח עם דלתות זכוכית שמגיע עד לתקרה על מנת לנצל מקסימום אחסון, החיפוי על קיר המטבח- זכוכית כתומה ואילו משטח העבודה עשוי מאריחי אבן חברון "מכובסים" וביניהם רובה (דרישה של הלקוחה). הסלון ובמרכזו ספה פינתית כתומה, מתכתב עם הכתום שבמטבח ועם תאורת הזכוכית הכתומה (שימעלה). פינת האוכל שולחן הסלון עשויים עץ אלון מבוקע (מזנוני כהן) וכך כל פריטי הנגרות בדירה (ים רהיטים). הבריקים הכתמתמים, שולבו על קיר המפריד בין האיזור הפרטי לציבורי. הריצוף בכל הדירה- שיש מסוג קרמה מרפיל (אלוני), תוך שילוב פסיפסים צבעונים במקלחות. הנמכת הגבס לאורך קיר הבריקים, יוצרת קשת ומוארת בסרט לדים. עיצוב נישות גבס בסלון ובחדרים במטרה לנצל כל חלל (לעיתים משני צידיו) ולהסתיר את חוטי החשמל.

מציגי הפרויקט

תגובות