עיצוב פנים לבית פרטי, קרית אתא

עיצוב פנים לבית פרטי, קרית אתא
זוג צעיר, הורים לשני בנים שובבים ושמחים בגילאי 3 ו-6, פנה אלינו לאחר שרכשו בית פרטי בקריית אתא. הבית נמצא בשכונה ותיקה בעיר, מוקף עצים וירק. הלקוחות ביקשו לשמור על חלל פתוח ונקי עם נגיעות של סגנון כפרי, אך בו זמנית לייצר אוירה קלילה וצעירה. התבקשנו לעמוד על תקציב מאוד מוגדר ולהקפיד על שילוב פרטי ריהוט נחוצים בלבד, מה שדרש דיוק נחרץ בכל הבחירות.
את כל התמונות המופיעות בצילומים ציירה לנה סמטנין (LConcept) במיוחד עבור הפרוייקט.
קומה ראשונה מהווה חלל אחד המשמש למבואה, פינת משחקים, מטבח, פינת אוכל וסלון. לפי התכנית, הקפדנו לא להעמיס את החלל בפרטי ריהוט וקישוטים מיותרים, מה שבסופו של דבר מייצר תחושה של בית מאוד גדול ומרווח. פירקנו חלק מהמטבח הקיים בבית, בשאר ארונות המטבח החלפנו חזיתות ושמרנו על השיש הטבעי. מעל השיש הרכבנו אריחים דמוי חרס בסגנון מיושן. בפינת אוכל הוספנו שני חלונות גדולים הפותחים את הנוף לגינה הירוקה, ומיקמנו שולחן עץ טבעי המספיק לישיבה של שמונה אנשים. כסאות צבעוניים מוסיפים לתחושה צעירה וקלה.
לסלון נבחרו ספה ושזלונג בצבע טורקיז העומדים על שטיח צמר סרוג, ספריית עץ צבועה מהווה רקע למרכז הישיבה ומשמשת גם כפינת עבודה קומפקטית, קיר טלוויזיה נצבע בתכלת בהירה.
הורדת פינת משחקים לקומה ראשונה אפשרה שמירה על חדרי ילדים מרווחים ולא עמוסים תוך כדי הקפדה על מינימום ריהוט, לכן החלטנו לשים את הדגש העיקרי על הצבע. על ידי שימוש בצבעים עמוקים וקווים אלכסוניים הצלחנו ליצור תחושה מיוחדת של פרטיות, "בית בתוך בית". השתמשנו בגוונים של תכלת וטורקיז – צבעים האהובים על הילדים ועל המשפחה.
על ידי שינוי חלוקה בקומה שנייה, יצרנו יחידת הורים הכוללת חדר שינה מרווח עם חדר ארונות וחדר רחצה צמודים, גדולים ונוחים. צבעים כהים, ווילונות אטומים, ציור רומנטי ותאורה עדינה יוצרים אווירה אינטימית ורכה. ושוב – מינימום פריטים, מקסימום אוויר...

מציגי הפרויקט

 • LConcept
 • קליק לחיוג: 054-3047118
 • טלפון:
  054-3047118הצג
 • כתובת:
  דרך חנקין 44, חיפה
 • אתר:
  הצג

תגובות