יאיר חובב- סטודיו לצילום

 שמי יאיר חובב ואני צלם בוגר בצלאל בהצטיינות, פניתי לתחום הצילום המסחרי מתוך אהבה לצילום ולסיפוק הרב אותו אני שואב מהאסתטיקה של המדיום.  

הסטודיו מתמחה בצילום ותיעוד פרויקטים אדריכליים עבור מעצבים, אדריכלים וחברות ציבוריות.
בעידן בו המדיה כל כך מפותחת  ולכל מעצב או אדריכל יש אתר אינטרנט חשוב מאוד לתעד ולהציג את העיצוב האדריכלי בצורה המקצועית, הטובה והמרשימה ביותר בפני לקוחות פוטנציאלים.
כבוגר בצלאל בצילום למדתי כיצד להתייחס לצילום חללים, מבט על המרחב, התייחסות ויחסי גומלין בין פנים לבין חוץ, תנאי תאורה אופטימליים ועוד. בצילום אדריכלות חשוב להקפיד על קווים ישרים ונקיים, צבעוניות נכונה ובאופן כללי הרמוניה בתמונה.

אני משתמש בציוד מתקדם ומקצועי, הלקוח מקבל קבצים גדולים ואיכותיים בהם ניתן להשתמש גם לצרכי אתר אינטרנט וגם לצרכי הדפסת קטלוג עתידי. אבל כמובן זה לא נגמר בציוד אלא מה שחשוב יותר בצילום זה עין מיומנת ומקצועית אשר יודעת להבחין בפרטים קטנים אבל חשובים כמובן.

כאשר המקצועיות באה במקביל ליחסי אנוש טובים והקשבה אמיתית ללקוח זה מתכון מנצח ליצירת צילומים מצויינים אשר יציגו את העיצוב בצורה הטובה ביותר.
 
ניתן להתרשם מעבודותי: http://yairho.wix.com/yairhovavphoto#!ezuv-pnim/cbfy
 
צילום אדריכלות מצריך ניסיון, סבלנות, דיוק  ותשומת לב לפרטים. את כל אלא אני מאמין שיש לי. בין לקוחותי אדריכלים , מעצבים וחברות פרטיות וציבוריות. כמו כן, אני משמש כצלם במוזיאון ישראל.
 
כל הצילומים מתבצעים בצורה איכותית ומוקפדת, מעובדים בצורה יסודית בפוטושופ ונמסרים ללקוח במהירות.

יאיר 052-8489929