ורד ומוטי מלכה אדריכלים

קצת עלינו...

"ורד ומוטי מלכה אדריכלים" הינו משרד לתכנון שהוקם בשנת 2004, המשרד שהחל את דרכו כסטודיו קטן לתכנון, גדל והתפתח בהיקף העבודות ובניסיון המגוון שהצטבר. המשרד מנוהל ע"י ורד ומוטי שהם בני זוג והורים לארבעה ילדים, שהמפגש ביניהם נוצר במהלך מסלול לימודי הנדסאות אדריכלות בשנת 1998. את מסלול לימודי ה"אדריכלות ועיצוב הפנים" סיימו בהצטיינות.

תהליך התכנון, שעדיין מתאפיין בגישה אנליטית, ניסיונית וספציפית, עוזר לאגד את מרכיבי המחקר ולשלבם יחדיו לכדי יצירה שלמה, שהיא בגדר "חליפה" הנתפרת לפי מידת הלקוח. היצירה הינה בראש ובראשונה תוצר של חשיבה הגיונית שתחילתו ברעיון. קווים אלו מנחים את ורד ומוטי תוך מתן דגש על ערכים ומרכיבים אומנותיים המופיעים במינונים משתנים הן בתהליך התכנון והן ביצירת החללים.

"ורד ומוטי מלכה" מציעים לכם חווית מגורים אחרת, פונקציונלית, אך לא פחות מכך - מרתקת, מפתיעה ובעלת אמירה עיצובית מובהקת.

הייחודיות של המשרד מתאפיינת בהכרת הלקוח האישיות והייחודיות שלכם, האופי, ההרגלים, הדרכים וההעדפות שלכם ולא פוסחים על החלומות שלכם. אלו הפרמטרים שבסופו של דבר יוצקים למבנה את סגנונו הייחודי הפנימי והחיצוני ויוצרים "מבנה מעוצב עוצר נשימה".

היופי ההרמוני והשלמות של אדריכלות אינטגראלית נובעים ממקום עמוק הרבה יותר והינם תוצאה של טעמכם האישי וחקירה מן היסוד, כשמדובר ביופי הנובע מהפנימיות שלכם, אין לכך מתחרים! -  כמובן בהתאמה לתקציב הלקוח.

התכנון במשרד של "ורד ומוטי מלכה" מקיף ויוצר את "מפתח הדרכים שלכם", הכוללת: תכנון, עיצוב פנים ולא פחות מכך פיתוח סביבתי.

 

מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם מעבודתנו.

זמינים עבורכם לכל שאלה גם בטלפון וגם במייל.

04-6263899

E-mail: [email protected]

הבלוג של ורד ומוטי מלכה אדריכלים