אדריכלות בתי יוקרה | מלכה אדריכלים

תכנון אדריכלי למבנים ועיצוב הפנים, מצריכים חשיבה מעמיקה ותכנון מראש, הסתכלות על התמונה הגדולה ותכנון בהתאם למטרה.אדריכלות בתים פרטיים ובמיוחד תכנון אדריכלי של בתי יוקרה שונה במהותו מתכנון דירות או מבנים ציבוריים. השטח שאתו אפשר לעצב ולשחק גדול יותר מה שמאפשר דרך טובה יותר לבטא את הקו העיצובי שבתכנון.
אדריכלות בתי יוקרה אינה רק לבחור חפצים יוקרתיים ורהיטים ולהבין איך למקם אותם, אדריכלות בתים יוקרתיים מתחילה ברעיון. הרעיון הוא תחילה של הלקוח- מה הסגנון העיצובי עימו הוא רוצה לעצב את ביתו? איך הוא רואה את בית חלומותיו, מה ההרגלים, האהבות והשאיפאדריכלות בתי יוקרה | מלכה אדריכליםות שלו- ורק בהתאם אליו התכנון האדריכלי מתחיל.
אדריכלות היא אתגר- החשיבה של איך לחלק את החללים, איפה למקם כל חדר, המעברים בין החדרים , הנחת התשתיות, האלמנטים העיצוביים השונים, המשחק עם כיווני האוויר והאור- כל אלו צריכים להתחבר לכדי יצירה סופית של יופי הרמוני מתוחכם! 
אנו, במלכה אדריכלים מתמחים מזה ככ13 שנה באדריכלות יוקרה ועיצוב בתים פרטיים ווילות בהתאמה ללקוח. אין זה תפקידנו ליצור מבנים עוצרי נשימה בלבד! כלל לא- חשוב לנו קודם להבין מהם הרצונות של הלקוח, מה החלומות, השאיפות ואיך הוא חי ביום יום ועל פי זה אנו מתחילים לתכנן את היצירה הגדולה. המטרה היא ליצור יופי הרמוני מרהיב אך גם פרקטיקה ונוחות מרבית! כנסו לאתרנו והתרשמו ממגוון הפרויקטים של אדריכלות יוקרתית מבית מלכה אדריכלים! http://www.mvmalca.com

המאמר באדיבות

תגובות