עיצוב וילה ברמת אפעל

עיצוב וילה ברמת אפעל
בעלי בית פרטי ברמת אפעל, פנו אלי על מנת שאעצב את ביתם. ביתם רחב המימדים, לא עבר שיפוץ מאז שנות ה- 70 והוא עמד עירום ושומם, כי הם לא מבינים בעיצוב ואסתטיקה לטענתם ונטולי סגנון.
מאחר וללקוחות היה קושי לדמיין ולהבין את העיצובים, כל העבודה איתם התנהלה בעיצוב תלת מימדי. כך המחשתי להם מדוע כדאי להגדיל את המטבח על חשבון חדר העבודה, כיצד אני ממליצה לשנות את העמדת הריהוט בסלון וכיצד רצוי לעצב את שירותי האורחים.
גם נישת הגבס לטלביזיה הומחשה בתלת מימד, וגם סינרי הגבס עם התאורה וחיפוי האבן.
כך יצאנו לדרך כשהלקוחות בטוחים ורגועים שזהו הבית עליו הם חולמים.
המעט שהלקוחות הצליחו להבהיר זה שהם מחפשים סגנון מודרני ויוקרתי ומעדיפים צבעים וסגנון סולידיים.
כדי להתגבר על חלל גדול בסלון וקושי הצפיה בטלביזיה ממרחק גדול, תכננתי נישה ברוחב 70 ס"מ "שמקרבת" את הטלביזיה אל הצופים בה. על מנת לנצל את החלל שנוצר, תכננתי ארון מעילים שהגישה אליו היא מכיוון המבואה. כך השגנו "שתי ציפורים במכה אחת".
הגוונים שנבחרו לחללים השונים הם לבן לגווניו, אפור ונגיעות באדום. הטקסטורות חלקות ומבריקות.
כדי לרכך את האוירה תוכנן סינר גבס בהיקף הסלון, בתוכו גופי תאורה שקועים, שיוצרים אלומות של אור על הקירות, שנדליר עם קיריסטלים מנצנצים נבחר לפינת האוכל. קיר אבן מצפה, מחפה את היציאה לגינה וגם את חלל המדרגות ותאורת אפ דאון מדגישה אותו.
וילונות קפלים רכים, מרככים את החלל ומאזנים את הגוונים הקרים.
המטבח שהוגדל ונפתח, עוצב בלבן ואפור, עם שליכט אפור על אחד הקירות. השירותים חופו גם הם בשליכט כשפסיפס יוקרתי יוצר פס אנכי לאורך האסלה. לבסוף, נבנתה פרגולה גדולה יותר בגינה והורחב אזור המרוצף ובכך נוצר שטח אירוח גדול יותר.

מציגי הפרויקט

תגובות