מבט אחר - עיצוב פנים

050-2056633

שמי ענת פרידמן. נולדתי בירושלים והיום גרה בקיבוץ גבעת חיים המאוחד, שבעמק חפר. ההחלטה אם לבנות, לשפץ או לרכוש נכס חדש היא אינה קלה. זוהי אחת מההחלטות הקשות שעומדות בפני כל משפחה הדורשת חשיבה תכנונית ותקציב.

"כן", הגיל כן קובע בניסיון החיים וביידע המקצועי, מה שמקנה את היכולת לסייע בפני כל משפחה בחשיבה של איך להתארגן , איך להתחיל , איך לחשוב מה יעשה, ומהו התקציב הנדרש לכך.


עיצוב פנים - מאז ומתמיד עולם העיצוב דיבר אלי: תורת העיצוב, האסתטיקה, החיבור  ליופי ולצבעים, הגישה לתכנון ולשרטוט, הדימיון והיצירה, הם שהובילו אותי לעולם עיצוב פנים. . כל עיצוב של מבנה קטן כגדול, מהווה אתגר למעצב. העיצוב הוא ככלי ביד היוצר. מאמינה במיומנויות היצירה למען האחר. על המעצב להבין מהו הקונספט ולהתאימו ללקוח ולצרכיו. תוך התייחסות למרחב, למידות, לשימוש ולאלמנטים שישולבו בו. התוצאה הסופית תיתן את תשומת הלב הנדרשת לדרישות שהוצגו על ידי הלקוח וזאת תוך שמירה על קו נקי ומרשים. עליו להביא את מקום לכך שיהיה מרווח, נוח, ושימושי. מקום שכיף לשהות בו, ולחזור אליו בסופו של יום .סופו של התהליך - הסטיילינג – יחד נבחן כיצד נלביש את הבית... 

עיצוב טוב מתחיל בסיפור יותר טוב


דמיינו, כי אתם נמצאים ב"מנהרה", גדולה ומסובכת, שהכניסה לתוכה ברורה, 

אך לא מה שקורה בהמשך ואיך יוצאים ממנה. וכל שניה בה, נדמה כי עברו להן שעות. וב"מנהרה" ישנם מעברים, והדרך חשוכה. לא ברור איך להמשיך הלאה – האם לפנות ימינה או שמאלה? האם להמשיך ישר ? והפניה שתיבחר – האם היתה צעד נבון ? 

כל טעות בבחירה משמעותה התארכות הדרך. ההתלבטות קשה. ועתה, דמיינו, כי ישנו אדם העומד לפניכם ב"מנהרה", ומגיש לכם את היד לעזר. המסביר את תמונת המקום, ואת הקורה בהמשך הדרך. האחד המוביל אתכם, בנועם ובבטחה בדרך הקצרה 

עד ליציאה החוצה. אותה יד אדם מכירה היטב את הדרך ואת הבחירות בה, ואז נדמה כי ה"מנהרה" פחות מפחידה וחשוכה, מה שנותן לכם שקט נפשי. 

וכעת , דמיינו כי אני עומדת, לפניכם, מסבירה כי אותה היד הינה היד שלי. היד עם ניסיון חיים ועבודה, שתוביל אתכם החוצה בדרך הקצרה והמהנה ותסביר את כל הקורה בדרך. 

כעת דמיינו כי בסוף ה"מנהרה" נמצא הבית החדש שלכם. ואני מזמינה אתכם לצעוד יחד איתי באותה הרפתקה של הגשמת החלום.

 

עולם הנדל"ן - החיבור לתיווך כמו מובן מאליו וברור, החברה לאחר שנים של תכנון ועיצוב מרתפים ומבנים להשכרה, נכנסה לעולם הנדל"ן. השילוב בין השנים מהווה קרש קפיצה לכל לקוח. ליווי הלקוח ברכישה, מכירה או השכרה תוך בחינה מדוייקת של התקציב והדרישות. הידע בעיצוב פנים מסייע רבות במציאת נכס ה"בינגו" ללקוח.


מוזמנים לעיין באתר. www.frianat.co.il . זה הזמן להרים טלפון. יום נפלא לכולכם, שלכם, ענת

 

קטלוגים אחרונים של מבט אחר - עיצוב פנים

הבלוג של מבט אחר - עיצוב פנים