יוג'ין קורלנדסקי אדריכלות

מהילדות המוקדמת אהבתי לצייר. עובדה זו הביאה את הורי לרעיון לתת לי השכלה הומניטרית עם המבטא על האמנות, בעוד ששניהם רחוקים ממנה.

במהלך שנות לימודי במכללה מיוחדת לאמנות התעניינתי באדריכלות והמשכתי לימודי במוסד האדריכלי במוסקבה.


לאחר שסיימתי את הלימודים, התחלתי לעבוד בפרוייקט במוסקבה, שהתמחה ביצירת תיאטראות, אצטדיונים ובתי חולים.

האווירה היתה מאוד יצירתית ותחרותית, הייתי מוקף אנשים מוכשרים מאוד וזה עזר לי הרבה ללמוד את המשמעות של להיות אדריכל. תוך כדי עבודה שם, עדיין היתה בי התשוקה לציור ופיסול, לקחת חלק בפרויקטים אומנותיים שונים.
בסוף שנות ה -80 עברתי לגור בתל אביב, תוך רצון לבסס את עצמי כאמן ואדריכל. מתחילת שנות ה -90, עבדתי במשרדי אדריכלות דנסקי-חן, אורלי שרם ודונסקי-גינדי, והשתתפתי במגוון רחב של פרויקטים תובעניים - החל מבתי מגורים ועד עסקים ומרכזים קהילתיים, בתי ספר ופרוייקטים רבים אחרים.
 יחד עם זאת המשכתי לעבוד כאדריכלית עצמאית, תוך שיתוף פעולה עם עמיתים, תוך שימוש בכישורים ובניסיון שלי לפיתוח פרויקטים בתחומים שונים של אדריכלות ועיצוב פנים. כאמן, המשכתי "לבנות את העולם שלי" - תוך שימוש בטכניקות שונות, כולל שמנים, אקרילי וציור בצבעי מים יחד עם צילום. רבים מעבודות האמנות שלי נשמרים באוספים פרטיים. אני תמיד חושב ש"שמים הם גבול "ומחפש אופקים ונקודות מבט חדשות ביצירות שלי, ממשיכים לפתח ולשפר את העיצובים שלי.

כתובת אתר - eugene-arch.com
טלפון - 052-8808067


פרויקטים אחרונים של יוג'ין קורלנדסקי אדריכלות