שמרית קאופמן - אדריכלות | עיצוב פנים

סטודיו SK-Designers נולד והוקם מתוך הנחת עבודה מרכזית הגורסת כי לכל חלום יש בית. בהתאם לתפיסה הזו, הסטודיו מתמחה מיום הקמתו בתכנון ועיצוב מגורי-יוקרה, עיצוב והפקת תערוכות, דירות לדוגמא עבור קבלנים, חללי מסחר וכל חלל אחר שדמיונכם הפרוע משתוקק להפוך אותו למציאות ססגונית ומרתקת.


כל מי שאי פעם עבר דירה, ביצע שינויים בחללים, או התרוצץ רבות בניסיון לתת למגוריו את האופי שבו הוא חפץ, יודע כי בחירת האדם המעצב את בית חלומותיו היא תהליך מכריע. בסטודיו SK-Designers הבנו את העניין הזה מראשית ההקמה, והחלטנו שכל חזון או 'שיגעון' שלכם – יהפוך בעזרתנו מפנטזיה אישית לקסם מוחשי.

 

הבעלים, שמרית קאופמן, ידועה בענף העיצוב כבעלת מוסר עבודה גבוה וכמי שאמונה על דיוק בלתי מתפשר ברמת התוצאות המצופות, שימוש מיטבי בחומרי הגלם, והענקת מגוון רחב של פתרונות עיצוב, תוך כדי דינאמיקה של רתימת יכולותיה האומנותיות והיצירתיות מהייחודיות בתחום. ניסיונה המגוון של שמרית כמי שמוזמנת, מבקרת ומתעדכנת תדיר בחידושים הטכנולוגיים-עיצוביים בתערוכות בינלאומיות, נותן בידיה את הכלים להפוך כל חלום שלכם למציאות שכולה חוויה המעוררת את כל החושים בעזרת היצירתיות והמעוף חסרי הגבולות שבהם ניחנה. עובדות אלו מקנות לה וללקוחותיה יתרון מרשים בקדמת הבימה של העיצוב המודרני, הבא לידי ביטוי במילוי החללים בתכנים עשירים וייחודיים המבטיחים קווים עדכניים בכל עיצוב שעל הפרק, עד ששום דרישה של לקוח לא נשארת ללא מענה הולם לטעמו האישי.

 

תפיסתה של שמרית את צרכי הלקוח היא הוליסטית ומתמקדת ביצירת שפה ויזואלית צעירה ורעננה עם דגש על השילוב שבין פונקציונאליות לבין עיצוב חדשני. הניסיון הרב שרכשה בעולם עיצוב הפנים והכרת השוק בארץ ובעולם מופיע בכל אחד משלבי התכנון, העיצוב והביצוע: בתהליך העבודה, הכולל הבנה והקשבה מתמדת לצורכי הלקוח תוך כדי ניתוח החלל ואיכויותיו, כתיבת סקיצות רעיוניות וגיבוש קונספט עיצובי שלם. בשלב הבא מגיעות תוכניות העבודה, התאמה למסגרת התקציבית, חישוב הכמויות לביצוע, בחירת בעלי מקצוע וחומרים,  סטיילינג, ופיקוח עליון על הביצוע בכל השלבים, דבר החוסך מהלקוח הרבה כאבי ראש מיותרים, תוך כדי עמידה קפדנית בזמנים. לאורך כל העבודה הסטודיו משתף פעולה כפי שנהג במשך שנים ובאופן בלעדי עם אנשי מקצוע וספקים מהשורה הראשונה בענף, הנאמנים לעסק, מעניקים את התוצאות האיכותיות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, ונותנים פיתרון לכל דבר, עניין, או בעיה.

קטלוגים אחרונים של שמרית קאופמן - אדריכלות | עיצוב פנים