ארכיטקטוב

03-9499299

מרכז ההדרכה ארכיטקטוב נוסד בשנת 2011 וכיום הינו מרכז ההדרכה מורשה אוטודסק ארה"ב autodesk authorized training center הגדול והמקצועי ביותר בישראל ללימוד תוכנות שרטוט והדמיה. מידי שנה מוכשרים במרכז ההדרכה יותר מ-400 לקוחות בתחומי עיסוק שונים, החל מהלקוח ה"קטן" ועד לחברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי של עולם התכנון והבניה על כל תחומיה.

ארכיטקטוב מוביל תמיד בחדשנות, אנו מספקים את התוכנות העדכניות ביותר מידי שנה, כל הזמן דואגים לשדרג ולהיות מעודכנים עם מה שהכי חשוב למשרדי התכנון. אנו מציעים כיתת לימוד מאובזרת, סביבת לימודים שקטה ונעימה וצוות מדריכים מיקצועי הדואג שכל אחד יקבל את מיטב הכלים להתמודדות עם התוכנה במסגרת הלימוד בכיתה ובעבודת התרגול בפועל על פרויקט אמיתי.

צוות ארכיטקטוב ישמח תמיד להעניק שרות ללא עלות עבור ייעוץ והכוונה. כיתת הלימוד שלנו פתוחה בכל ימות השבוע ותמיד ניתן להגיע ולהתרשם מהמקום, מתכני הלימוד ומרמת ההדרכה במגוון הקורסים. אנו דואגים תמיד להתאים את התוכנה ללקוח, מספקים הסבר מקיף על תכני הקורס ומה ומציעים ללקוחות אפשרות בחירה של קורסים בכל ימות השבוע בשעות בוקר, ערב ושישי החל משעות הבוקר ועד שעות הערב המאוחרות.

כמרכז הדרכה מורשה אוטודסק, בסיום קורס כל משתתף זכאי לתעודה רשמית בינלאומית של AUTODESK USA.

הקורסים שאנו מציעים  במרכז ההדרכה ארכיטקטוב:

קורס אוטוקאד דו מימד AUTOCAD
קורס אוטוקאד דו מימד מקיף והאיכותי ביותר בישראל. הקורס בנוי מ-10 מפגשים, כל מפגש 3.5 שעות מלאות ומשלב בצורה מקיפה הדרכה בכיתה + תרגילים מובנים ותרגילי בית + סיכומי שיעורים מפורטים + 35 סרטוני הדרכה מקיפים ואיכותיים הנשארים אתכם לתקופה של חצי שנה.

הקורס מותאם לקהל מגוון של מתכננים / מהנדסים / בעלי מקצוע בתחום הבניה / יועצים / מנהלי פרוייקטים / סטודנטים בתחומים מגוונים וגם לאלו שרק רוצים ללמוד שרטוט מקצועי עם תוכנת השרטוט הטובה בעולם.

אנו נוביל אתכם החל מהצעד הראשון ועד שליטה מלאה בכל הממשק של התוכנה, נתאים לכם את שיטות העבודה לתחום העיסוק שלכם ולא נוותר עד שתדעו לעבוד עם התוכנה במקצועיות.

במסגרת הקורס כל משתתף מקבל סט כלים איכותי להצליח עם התוכנה לתחום עיסוקו בדרך הטובה, היעילה והמתקדמת ביותר עם תבניות איכותיות שיותאמו לכל אחד ברמה האישית תוך כדי הקורס.
לחצו לצפיה בסיליבוס 


קורס רוויט לאדריכלים ומעצבים REVIT ARCHITECTURE
תוכנת רוויט כיום היא זו שמובילה את עולם התכנון והכניסה למודעות את נושא ה-BIM. זה הזמן לעבור לתוכנת המידול הטובה ביותר לתכנון אדריכלי / הנדסי / ומערכות המרכיבות את המבנה עד רמת הפיתוח של הטופוגרפיה, תשתיות והפרטים הקטנים ביותר להעמדת המבנה בשטח.

כל משרדי התכנון המובילים בישראל הציבו רף גבוה ועכשיו כולם משרדי תכנון קטנים וגדולים נדרשים להדביק פערים בכדי לא להישאר מאחור.

מרכז הדרכה ארכיטקטוב מציע קורס רוויט המועבר על ידי מדריכים מקצועיים בכירים בישראל השולטים בתוכנה ברמה הגבוהה ביותר כל המדריכים הוכשרו מטעם אוטודסק ארה"ב עברו מבחנים ותמיד מעודכנים בכל מה שחדש בתוכנה ומה שדרוש במשרדי התכנון.

קורס רוויט שאנו מציעים בנוי במתכונת של 12 מפגשים, 4 שעות כל מפגש. במסגרת הקורס כל משתתף לומד ומתרגל עם עמדת מחשב בגרסה העדכנית של התוכנה, אנו משלבים סט של תרגילים מובנים לכל שיעור, תרגילי בית שמובילים אתכם משלב הראשוני עד לשלב מודל מוגמר, סיכומי שיעורים וסרטוני הדרכה של כל השיעורים שיעמדו לרשותכם לתקופה של חצי שנה.
לחצו לצפייה בסיליבוס


קורס רוויט קונסטרוקציה REVIT CONSTRUCTION
מדובר פה במהפכה של ממש. משרדי הנדסה גדולים וקטנים כאחד נוהרים קדימה עם הקידמה והיכולות של המדהימות של תוכנת רוויט בהיבט הקונסטרוקטיבי.  אנו מציעים קורס יחודי ובלעדי בארץ ללימוד כל יכולות המידול הקונסטרוקטיבי בתלת מימד תוך הישענות על מודל אדריכלי שנעשה כולו בתוכנת רוויט.

קורס רוויט קונסטרוקציה שאנו מציעים הינו הייחודי והיחידי בישראל המכין אתכם עד רמת ידע ושליטה בתוכנה להוצאת תכניות עבודה כפי שנדרש במשרדי תכנון הנדסי. מדובר על הדרכה ממקור ראשון של מהנדס בכיר והבעלים של חברת סופיסטיק שהינה חברה מובילה בתחום פיתוח מוצרים לקונסטרוקציה בתוך תוכנת הרוויט לחישוב ותכנון אלמנטים סופיים לתחום הבניה מרמת המודל האדריכלי ועד לרמת פרוייקטים מורכבים הנדסית.

הקורס שאנו מציעים מורכב מ-12 מפגשים בני 4 שעות כל מפגש ויכללו סיכומי שיעור מפורטים. כל משתתף יקבל תבנית עבודה ייחודית שהותאמה למשרדי התכנון ועליה ימשיך למדל.
לסיליבוס הקורס

מכווינים ומייעצים לכם
צוות ארכיטקטוב ישמח תמיד להעניק שרות ללא עלות עבור ייעוץ והכוונה. כיתת הלימוד שלנו פתוחה בכל ימות השבוע ותמיד ניתן להגיע ולהתרשם מהמקום, מתכני הלימוד ומרמת ההדרכה במגוון הקורסים. אנו דואגים תמיד להתאים את התוכנה ללקוח, מספקים הסבר מקיף על תכני הקורס ומה ומציעים ללקוחות אפשרות בחירה של קורסים בכל ימות השבוע בשעות בוקר, ערב ושישי החל משעות הבוקר ועד שעות הערב המאוחרות.

אנחנו על המפה
מרכז ההדרכה ארכיטקטוב ממוקם ברחוב הצפירה 10 תל אביב (בית עמנואל) מתחם העסקים יד חרוצים בדרום תל אביב, מרחק של 10 דקות הליכה מרכבת ההגנה ומתחנה מרכזית, ליד ציר המסגר, צומת לה גווארדיה. עשרות קווי אוטובוס נגישים מכל הארץ בתחנות הצמודות לעסק ברחוב המסגר.
במקום מוצעת חניה בכחול לבן (בהתאם לשילוט המקומי), חניונים של אחוזת חוף וחניונים פרטיים בעלויות משתנות לאורך שעות היום.


שעות וימי הפעילות:
אנו פתוחים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 ועד 21:00 בימי ו' מהשעה 8:30 – 13:30
שעות קבלת קהל ומשרד לייעוץ והכוונה בתיאום מראש בימים א'-ה' ובשעות 9:00 – 18:00


צרו עמנו קשר:
טלפון במשרד:  03-9499299
פקס:  1533-9499299
כתובת מרכז ההדרכה: רחוב הצפירה 10 בית עמנואל תל אביב (מתחם יד חרוצים)
דואר לתכתובות: ת.ד. 44031 תל אביב, מיקוד 6144001

אתר אינטרנט: architectov.co.il/
עקבו אחרינו בפייסבוק

ארכיטקטוב - מוצרים ושירותים

הבלוג של ארכיטקטוב