לימודי פאנג שוואי

מבוא
בשנים האחרונות, נוצרת מגמה של התמזגות תרבויות. אספקטים מסוימים מתרבות המזרח זולגים ליישום גם כאן אצלנו במערב . הפאנג שוואי היא אחת התורות הסיניות אשר צברו פופולאריות בתרבות המערב. על פי תורת הפאנג שוואי,  עיצוב הבית בדרך מסוימת  אמורה להביא צמיחה ואנרגיה לבית, האפשרות הזאת של מיזוג שני תחומים שמאד מקובלים ואהובים בישראל, תחום העיצוב ותחום האנרגיה ועזרה עצמית, הפכה את הפאנג שוואי לתיאוריה מבוקשת ופופולארית הן בקרב אנשים פרטיים והן בקרב אנשים העוסקים בעיצוב פנים.

מה לומדים
תורת הפאנג שוואי הינה הרבה יותר מאשר הוראות לגבי איפה מומלץ למקם או להניח את הספה או את השולחן, על פי תורת הפאנג שוואי, ישנה חשיבות גדולה בנתינת האפשרות לכל האנרגיות לפעול ולזרום בהרמוניה ובאיזון.
בלימודי פאנג שוואי תלמדו מהי משמעות כל אנרגיה, מה כל אחת מייצגת ואיך ניתן להשפיע עליה באופנים השונים. הלימוד הוא מעמיק ומחכים. מאפשר ללומד לקבל נקודת מבט שאיננה רק מה שרואים על פני השטח אלא הבנה של האנרגיות הפועלות ומשפיעות עלינו והיכולת לנסות לאזן את כל האנרגיות בהתאם לסביבת החיים שלנו בכדי להגיע למקסימום אנרגטיות חיובית.

תנאי קבלה
אל לימודי הפאנג שוואי אין צורך להגיע עם ידע מוקדם או נוסף. הלימוד הוא יסודי ומקיף מהבסיס. אין צורך בתעודות או תארים קודמים על מנת התחיל במסלול הלימודים של הפאנג שוואי. הלימודים מתאימים גם לנשים וגם לגברים. במידה וברצונך ללמוד פאנג שוואי, תוכל ליצור קשר עם מקום הלימודים ולהגיע לשיחה או פגישת התרשמות על מנת לבחון את רצינות המועמד.

זמן לימודים
משך הלימודים יכול להשתנות בהתאם לרמת הקורס שאותו לומדים. לרוב מדובר בקורס שנתי או במספר חודשים. טווח הקורס הוא לרוב בין 25 עד 56 שעות, על מנת לקבל את התעודה.
לאן ממשיכים מכאן - סיימתי ללמוד את המקצוע מה הלאה.
עיסוק בפאנג שוואי הפך להיות מבוקש בחברות המתעסקות בעיצוב פנים. פעמים רבות החברה רוצה להעניק ללקוח נקודת זווית נוספת של עיצוב על פי תורת הפאנג שוואי, לעיתים זאת אפילו דרישה של הלקוח כי יעצבו את ביתו על פי עקרונות הפאנג שוואי. כך שניתן למצוא בהרבה חברות עיצוב, החל בעיצוב פנים, עיצוב מטבחים, אדריכלות נוף וכדומה אשר מעסיקים מעצבים על פי תורת הפאנג שוואי. בנוסף כמובן, אפשר לעבוד באופן עצמאי ולהציע שירותי יעוץ לעיצוב על פי הפאנג שוואי.

סיבות למה להתחיל ללמוד את הנושא
במידה ואתם מחפשים תחום אשר יעשיר את חייכם, ייתן לכם ערך מוסך ויעמיק את יכולות העיצוב שלכם ואפילו במידה מסוימת יאפשר לכם לשפר את חייכם על יד אימוץ סגנון העיצוב הנ"ל. לימודי הפאנג שוואי יאפשרו לכם לימוד מהנה ולא דורש מאד אשר יספק לכם הנאה וגם עבודה.עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 2 מתוך 2.