קורס אילוסטרייטור

מהו קורס אילוסטרייטור?

ראשית נסביר מהי תוכנת האילוסטרייטור: אילוסטרייטור היא התוכנה המובילה בעולם לאיור וגרפיקה. היא משתמשת בשיטה הוקטורית כך שהתמונה אינה מורכבת מפיקסלים וכאשר התמונה מוגדלת היא אינה יורדת באיכותה. לרוב כאשר אנו מגדילים תמונה ולוחצים על זום, התמונה מטשטשת וחדות התמונה נפגעת. לא כך בתוכנה זו.כמו כן, התוכנה מעניקה את היכולת לעצב גרפים, סמלילים ותלת מימד והיא חלק מעבודת הגרפיקאי, יחד עם התוכנות פוטושופ וINDESIGN. אין ספק כי תוכנה זו היא אהובה ונוחה מאד על המעצבים בתחומים השונים ומשמשת אותם רבות.

לימודי קורס אילוסטרייטור יעניקו לכם את הידע הנדרש על מנת לשלוט בתוכנה על בורייה, לעומק ולרוחב. התוכנה ידידותית למשתמש אך על מנת להשתמש בה בצורה המעמיקה והמקצועית ביותר, יש ללמוד קורס אילוסטרייטור שיעניק לכם כלים וטיפים של מומחים בתחום בעבודה עם התוכנה.

השימוש בתוכנה נפוץ ופופולרי ומהווה קרקע נכונה לתחילת עבודה עיצובית כך שלימודי קורס אילוסטרייטור יפתחו לכם פתח לעולם העיצוב גם אם אתם רק מתחילים בתחום זה!

 מה תוכן הלימודים שיעניק לי קורס אילוסטרייטור?

קורס אילוסטרייטור יעניק לכם כלים שונים ביניהם:

הכרת הגרפיקה הוקטורית,

עבודה עם כלי האיור השונים, 

עבודה עם שכבות, אפקטים ומלל, 

בניית סוגי לוגו שונים,

עריכה ומיקום של עצמים בקומפוזיציה הנכונה,

מלל, סגנונות טקסטים ובניית פרסומות, 

בניית כרטיסי ביקור וניירת משרדית, 

בניית אריזות והוספת תמונות, 

הכנת קבצים לדפוס ולאינטרנט


בנוסף לתכני לימוד אלו, קורס אילוסטרייטור יועבר לך על ידי מומחים בתחום שיעניקו לך מסל הטיפים והעצות שהם משתמשים בהם. הקורס יעניק לך כלים וטכניקות עיצוב מיוחדות וידע רחב כיצד להשתמש בתוכנת אילוסטרייטור בצורה המקצועית ביותר.

אז מהם תנאי הקבלה לקורס - 

תנאי הקבלה משתנים מעט ממקום למקום. ברוב המקומות תנאי הקבלה כוללים ידע בסיס באנגלית וביישומי המחשב. בנוסף לתנאי קבלה אלו, רוב מקומות הלימוד דורשים תנאי של השתתפות בלפחות 80% מסך השיעורים.

כמה זמן ייקח לי ללמוד את התוכנה על בורייה?

זמן הלימודים משתנה בהתאם לאופן חלוקת השיעורים. לרוב מדובר בקרוס הכולל 50 שעות בממוצע ונפרס לאורך מספר שבועות. לאחר ההחלטה כי ברצונכם ללמוד קרוס אילוסטרייטור, יש לבדוק מה מציעה כל מכללה או חברה ולבדוק מהי הפריסה הנוחה ביותר שתאפשר לכם לימודים במקביל לעבודה ולעסוקיכם הקיימים. ההיצע רחב ולכן אין צורך להתפשר בנוחות הלימודים, בנוסף מאפשרות רבות מהמכללות גמישות בהחסרת שיעור או שניים, חלוקה אישית של השיעורים על פי הלו"ז האישי שלכם או שיעורים פרטים, אונליין או פנים אל פנים.

לאן ממשיכים מכאן - סיימתי ללמוד את המקצוע מה הלאה?

לאחר סיום קורס אילוסטרייטור ניתן להשתלב במגוון מקומות וחברות בשוק העבודה. היצע אפשרויות התעסוקה מתפרס על פני כר נרחב של אופציות, ביניהם: עיצוב פרסומות, עיצוב כרזות, עיצוב גרפי, בתי הוצאה לאור, מערכות עיתונים שונות, עיצוב מוצרים, עיצוב תעשייתי ואף אדריכלות. בנוסף ניתן להיות עצמאי בתחום ולפק עבודות כפרילנסר לכל אותם המקומות השונים שצויינו. מעצבים , ציירים וגרפיקאים ישתמשו בתוכנה זו כדי לשכלל את יכולותיהם המקצועיות ולהרחיב את סל אפשרויות התעסוקה שלהם. 

אין ספק כי התוכנה מהווה בסיס למגוון עבודות שונות כך שלימודי הקורס יחזירו את השקעתם הכספית במהרה!


אז למה כדאי לי לבחור בלימודי קורס אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא ללא ספק התוכנה המובילה באיור וגרפיקה. התוכנה עוברת שדרוגים מדי כמה זמן זמן ועל כן עבודת העיצוב באמצעותה נעשית נוחה יותר ויותר ואפשרויות יצירתיות וחדשות לעיצוב נתפחות בפני המשתמש בה. ברור כשמש כי כל אדם העוסק בתחום העיצוב בצורה כזו או אחרת, יהנה מלימודי קורס אילוסטרייטור וירחיב את יכולותיו המקצועיות והאישיות. קורס אילוסטרייטור פותח שער רחב בפני ותיקים בתחום העיצוב כמו גם למתחילים בתחום, המתעניינים לראשונה בנושא. בנוסף הקורס חושף את הלומד למגוון אפשרויות תעסוקה והחזר כספי מההתחלה. כל שנדרש הוא להרשם לקורס בחלוקת שיעורים הנוחה לך ביותר וכך תקבל דרך מצוינת להשתלב בתחום העיצוב בצורה הטובה ביותר וכל זאת עם המון גמישות בשעות וימי הלימוד, כמו גם יכולת להמשיך את עיסוקיך ועבודתך הנוכחית!
עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.