קורס Arc+

קורס בתוכנת השרטוט ארכ פלוס Arc+ הוא בשורה לאדריכלים ולמעצבים ישראלים. התוכנה פותחה על ידי אדריכלים ומעצבים, עתירי ניסיון בתחום שמודעים לצרכים בחי י היומיום המקצועיים שלך אדריכלים בישראל. סוף סוף פותחה תוכנת שרטוט עם ממשק מלא בשפה העברית ועם יכולת שרטוט בדו ממד ובתלת  ממד בקלות וביעילות תוך שימוש בספריות מובנות של קירות ופתחים החוסכים המון זמן לאדריכל ביצירת תכנית אדריכלית. קיימים כיום קורסים מקצועיים בני 8 מפגשים , הקורסים מועברים בקבוצות קטנות של 5-7 משתתפים, בחל מהרמה הבסיסית ועד לרמה הגבוהה ביותר.


תכנית לימודים

מפגש 1- היכרות עם התכנה, עבודה בדו ממד וקווי עזר.

מפגש 2- הכרות עם קטלוג הקירות והפתחים, הכנסת פתח חדש/ שינוי בפתח קיים, שימוש בסרגל הכלים מידות ושרטוט מידות ידניות או אוטומטיות. שרטוט זוויות , מפלסים ומשולשי חזיתות.

מפגש 3- טקסט ואלמנטי ספריה- יצירת טקסט, עריכה ושינוי. שימוש באלמנטי ספריה, עריכה ושמירה.

מפגש 4- בחירה והערכה- בחירת כל אפשרויות הממשק החדש, בחירת שיטות עבודה נכונות ויעילות, שינויים ועריכה- הזזה, סיבוב, העתקה ומראה.

מפגש 5-פוליגונים- שרטוט פוליגון פשוט או ומתוחכם, אפשרויות שונות של פוליגונים- דו ממד , תלת ממד ושטח. שימוש בפוליגונים מתקדמים, שימוש עיקרי- רצפה, תקרה, עמודים, נישות, רהיטים.

מפגש 6- מנועים אוטומטיים, חזיתות ,חתכים והדפסה- יצירת גגות רעפים ומדרגות, הכנת גיליון הדפסה  והדפסה ממסך העבודה או מגיליון ההדפסה.

מפגש 7- הדמיות וחומרים-היכרות עם תפריט ההדמיות, קטלוג החומרים, הכנסת חומרים אישיים.

מפגש 8- תאורה ורקעים- הגדרת תאורה ורקעים- קביעת יום ושעה עם גוגל Earth, הוצאת תמונות פוטו ריאליסטיות.

זמן לימודים

משך זמן הקורס הוא 8 מפגשים שכל אחד מהם אורך 3 שעות, בוקר או בערב . המפגשים נערכים בקבוצה קטנה של 5-7 משתתפים כך שהלמידה יעילה ויסודית, תוך מתן יחס אישי לכל לומד. מומלץ לתרגל משיעור לשיעור כדי להפנים את החומר הנלמד ולהצליח לאחר מכן ליישמו באופן עצמאי. זמן התרגול המומלץ הוא כשעתיים ליום ממפגש אחד למשנהו.

תנאי קבלה

הקורס מיועד לאדריכלים בפועל או למעצבי פנים . יועצים המעוניינים לרכוש ידע וכלים בתוכנת שרטוט בדו ותלת ממד עם שילוב של הדמיות יכולים אף הם להירשם לקורס.

למה להתחיל ללמוד את הנושא?

  • התוכנה קלה מאוד לשימוש.
  • התוכנה מאפשרת מתן מידות בשרטוט כולל עם עובי קיר והכל באופן אוטומטי שחוסך זמן רב לאדריכל.
  • קורס Arc+ והשימוש בתוכנה יחסכו לכם המון זמן והתעסקות ידנית מיותרת כמו בתוכנות אחרות.
  • התוכנה מגיעה עם ממשק בעברית ולכן קלה מאוד ללימוד ולעבודה.

ההעסקה

הקורס מיועד לאדריכלים בפועל ולמעצבים. הידע שמקנה הקורס מסייע מאוד בהתייעלות העבודה ומעניק חסכון של כ-3 שעות עבודה ביום מה שמאפשר לכם לעבוד כעצמאיים לצד עבודה כשכירים או כעצמאיים בלבד.
עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.