י.ב.ניר - מה זה חברה קבלנית?

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל מי שמבצע עבודה תמורת סכום שנקבע מראש או בעל עסק לבנייה יכול להגדיר את עצמו בתור חברה קבלנית. החוק בישראל מתייחס בחומרה להגדרה של בעל עסק לבנייה והוא גם מציב בפניו סטנדרטים וקריטריונים מסוימים. יתרה על כך, החוק מחייב חברת בנייה לעמוד בלוח זמנים כאשר היא בונה דירות חדשות מקבלן ובמידת הצורך הוא אף מאפשר לתבוע אותה.

השאלה המתבקשת היא כיצד מוגדרת חברה קבלנית ומה בעצם ההבדל בינה לבין בעל עסק לבנייה מן השורה. בפועל, התשובה היא שחברה קבלנית עוסקת בבניה בפועל – לעומת חברה יזמית למשל או קבלן שמעסיק עובדים וספקי משנה. כמו כן, החברה היזמית יכולה לבחור קבלן ביצוע בהליך של מכרז או להעדיף להתקשר עם קבלן שכבר יש לה איתו ניסיון בפרויקטים קודמים, אך יש מקרים שבהם אותה חברה מתפקדת גם בתור חברה יזמית וגם בתור חברה קבלנית.

שירותים בולטים של חברה קבלנית

בענף הבנייה, כל מי שמבצע עבודה תמורת סכום שנקבע מראש מחויב לדרגה מסוימת של אמינות. אם הלקוחות רוצים להבטיח עבודה מקצועית ואמינה, כדאי להם לתת עדיפות למישהו שהוא בעל עסק לבנייה עם ניסיון משמעותי. בדיוק כאן נכנסים לתמונה היתרונות של חברה קבלנית כמו י.ב ניר והערך המוסף של הקמת דירות חדשות מקבלן בעזרתה.

חברה קבלנית היא הגורם שאליו הלקוחות יכולים לפנות בכל מקרה של בעיה או תקלה. אם החברה היזמית היא גם החברה הקבלנית, ניתן לרכז בצורה כזו שלל שירותים תחת קורת גג אחת. השירותים הבולטים של חברה קבלנית שהיא גם חברה יזמית יכללו בי.ב.ניר - מה זה חברה קבלנית?מקרה הזה בדיקת עלויות מגרש, בדיקת זכויות בנייה, תכנון עלויות ולאחר מכן ביצוע בפועל של העבודה עם עובדים שהיא מעסיקה או דרך ספקי משנה שיש לה קשר איתם.

דירות חדשות מקבלן תוך דגש על לוח זמנים

מי שמבצע עבודה תמורת סכום שנקבע מראש חייב גם לעשות הכל בשביל לעמוד בלוח הזמנים. בנוגע לנושא של דירות חדשות מקבלן, יש המון מקרים שבהם בעל עסק לבנייה לא מצליח לעמוד בלוח הזמנים וכך הוא גורר את הלקוחות שלו להוצאות כבדות. בהקשר הזה, הדרך לפתור את הבעיה היא לקבל מראש התחייבות לעמידה בלוח זמנים ואף לגבות כל הסכמה בעל פה בחתימה על חוזה כתוב.

חברת  י.ב ניר גאה להציע דירות חדשות מקבלן תוך עמידה בלוח הזמנים שנקבעו. החברה מנצלת את העובדה שיש לה ניסיון משמעותי עם פרויקטים מן הסוג הזה, מה גם שבחלק מהמקרים היא בעצמה מתפקדת בתור חברה יזמית. השילוב הזה בין נקיטת יוזמה לבין ביצוע עבודות בנייה בשטח מוכיח את עצמו והוא מאפשר לקהל הלקוחות לקבל דירות חדשות במינימום מאמץ וטרחה ומקסימום תועלת.

המאמר באדיבות

 • י.ב. ניר חברת נדלן
 • קליק לחיוג: 09-8855994
 • טלפון:
  09-8855994הצג
 • כתובת:
  גד מנלה 1, נתניה
 • אתר:
  הצג

תגובות